EvoTab T7-HD Özellikleri Ve EvoTab T7-HD Fiyatı

EvoTab T7-HDBu yazımızda sizlere EvoTab T7-HD ile ilgili bilgilerden söz ederek EvoTab T7-HD Tablet tanıtımını gerçekleştirip EvoTab T7-HD özelliklerini aktararak, sonrasında da EvoTab T7-HD fiyatından söz etmeye çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz hiç zaman kaybetmeden EvoTab T7-HD Tablet’i tanıyarak EvoTab T7-HD özelliklerini, ve EvoTab T7-HD fiyatı ile ilgili detaylı bilgileri öğrenmeye başlayalım:

EvoTab T7-HD Tablet içerisinde bulunan işlemci ARM Cortex A20 1.5 GHz çift çekirdekli işlemci olmakla birlikte, işletim sistemi Android 4.2 olarak belirtilmektedir. 1 GB DDR3 RAM ile çalışan EvoTab T7-HD özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 8 GB’tır. MicrtSD kart desteği ile bu hafızanın 32 GB genişletilebileceğini de belirtmemiz gerekmektedir.
7 inç ekranı bulunan ; TFT LCD özelliklerinde bulunan EvoTab T7-HD Tablet içerisinde 16.2M renkli ekran desteği, ve 1024 x 600 piksel ekran çözünürlüğü de bulunmaktadır. EvoTab T7-HD üzerinde bulunan MultiTouch kapasitif dokunmatik ekran beş noktalıdır.
Wi-Fi bağlantısı ile gelen EvoTab T7-HD özellikleri arasında 2800 mAh gücünde pilinden de söz etmek gerekmektedir. 250 saat bekleme süresine sahip olan bu pilin aktif kullanım süresinin 4 saat ile 8 saat arasında değişiklik göstereceğini de belirtmemiz gerekmektedir.
EvoTab T7-HD Tablet üzerinde bulunan ön kameranın çözünürlüğü 0.3 MegaPikseldir, ve VGA olarak belirtilmektedir. 11 milimetre inceliğinde, ve 340 gram ağırlığında bulunan EvoTab T7-HD fiyatı ile ilgili detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, bu detayın da sizlere aktarılacağını yazımızın başında belirtmiştik…
EvoTab T7-HD fiyatı 200 TL olarak satışa sunulmuş bulunmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.