Exper EasyPad E7HAN Tablet Ve Exper EasyPad E7HAN Özellikleri

Exper EasyPad E7HAN TabletBu yazımızda sizler için Exper EasyPad E7HAN tablet hakkındaki bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Exper EasyPad E7HAN Tablet, ve Exper EasyPad E7HAN özellikleri ile ilgili detaylar hakkında merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir.

Exper EasyPad E7HAN özellikleri arasında belirtmemiz gereken ilk unsur 7 inç WXGA ekranıdır. Bu ekranda Exper EasyPad E7HAN Tablet 480 x 800 piksel ekran çözünürlüğü sunmaktadır. Exper EasyPad E7HAN özellikleri arasında yer alan işlemcinin ise Rockchip 2928 Cortex A9 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Exper EasyPad E7HAN özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise 1 GB DDR RAM’dir. 8 GB dahili hafızası bulunan Exper EasyPad E7HAN Tablet’in Android 4.1 işletim sistemi bulunmaktadır. 0.3 MegaPiksel kamera ile Exper EasyPad E7HAN Tablet’ten görüntülü görüşme yapabilme olanağı Exper EasyPad E7HAN Tablet kullanıcılarına sunulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Exper EasyPad E7HAN Tablet Ve Exper EasyPad E7HAN Özellikleri” için 4 yorum

  1. abi benim exper e7han tablet modemi görüya ama bağlanmıyo sasıl yaparım çok acil cevap…

  2. benim tapletime turcell vın aldım bağlantı kuramıyorum lütfen yardımcı olurmusunuz exper 7han mdell

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.