Ezcool Smart Touch 9 Özellikleri Ve Ezcool Smart Touch 9 Fiyatı

Ezcool Smart Touch 9Bu yazımızda sizlere Ezcool Smart Touch 9 ile ilgili bilgilerden söz ederek Ezcool Smart Touch 9 özellikleri, ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ezcool Smart Touch 9 hakkında bilgi edinerek Ezcool Smart Touch 9 özelliklerini, ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin:

Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında ilk önce dahili hafızanın 8 GB olduğundan bahsedelim. Bunun yanında 9 inç ekran boyutu ile elimize ulaşacak olan Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında Android 4.0 işletim sisteminin yer aldığını da belirtmeyi unutmayalım. Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında yer alan işlemci Boxchip A13 olarak belirtilirken, Ezcool Smart Touch 9 özelliklerinden bir diğerinin de 512 MB RAM olduğunu belirtmeliyiz.
Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında yer alan dahili 8 GB hafızanın, harici hafıza kartı ile 32 GB’a kadar arttırılabildiğini belirtelim. 9 inç ekran için uygun görülen 800 x 480 piksel ekran çözünürlüğünün 5 MegaPiksel dahili kamerasının bulunduğunu da belirtmeyi unutmayalım. Peki ya Ezcool Smart Touch 9 fiyatı?
Ezcool Smart Touch 9 özelliklerine göre Ezcool Smart Touch 9 fiyatını eminiz ki siz de uygun bulacaksınız… Ezcool Smart Touch 9 fiyatının 219 TL olduğunu; ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatına KDV’nin de dahil bulunduğunu belirtelim…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.