Ezcool Smart Touch 9 Özellikleri Ve Ezcool Smart Touch 9 Fiyatı

Ezcool Smart Touch 9Bu yazımızda sizlere Ezcool Smart Touch 9 ile ilgili bilgilerden söz ederek Ezcool Smart Touch 9 özellikleri, ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatı ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Ezcool Smart Touch 9 hakkında bilgi edinerek Ezcool Smart Touch 9 özelliklerini, ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatını öğrenmek için yazımızı okumaya devam edin:

Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında ilk önce dahili hafızanın 8 GB olduğundan bahsedelim. Bunun yanında 9 inç ekran boyutu ile elimize ulaşacak olan Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında Android 4.0 işletim sisteminin yer aldığını da belirtmeyi unutmayalım. Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında yer alan işlemci Boxchip A13 olarak belirtilirken, Ezcool Smart Touch 9 özelliklerinden bir diğerinin de 512 MB RAM olduğunu belirtmeliyiz.
Ezcool Smart Touch 9 özellikleri arasında yer alan dahili 8 GB hafızanın, harici hafıza kartı ile 32 GB’a kadar arttırılabildiğini belirtelim. 9 inç ekran için uygun görülen 800 x 480 piksel ekran çözünürlüğünün 5 MegaPiksel dahili kamerasının bulunduğunu da belirtmeyi unutmayalım. Peki ya Ezcool Smart Touch 9 fiyatı?
Ezcool Smart Touch 9 özelliklerine göre Ezcool Smart Touch 9 fiyatını eminiz ki siz de uygun bulacaksınız… Ezcool Smart Touch 9 fiyatının 219 TL olduğunu; ve Ezcool Smart Touch 9 fiyatına KDV’nin de dahil bulunduğunu belirtelim…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.