Fenerbahçe Bilgisayarı Neoi 697 Tablet Üretildi

Bu yazımızda, bir taraftar grubunu oldukça sevindirecek bir haberi sizlerle paylaşacağız. Fenerbahçe’li taraftarlar, DİKKAT! Bu haberimiz sizi çok sevindirecek. Takımınız sizin için Neoi 697 tablet’i geliştirdi. Eğer ki bir Fenerbahçe bilgisayarınız olsun istiyorsanız, Neoi 697 tablet sizin için hazırlandı; ve, seçkin teknoloji mağazaları; ve Fenerium’lardaki yerini aldı… İşte Fenerbahçe bilgisayarı, ve işte Neoi 697 tablet:

Fenerbahçe lisansı ile birlikte elinize ulaşacak olan Neoi 697 içerisinde, Android 4.0.3 işletim sistemi mevcut… Bunun yanında, 3G; ve Wi Fi desteği de Neoi 697 ile birlikte sizlere sunuluyor. Neoi 697 tablet ile birlikte gelen diğer özelliklere de, vakit kaybetmeden bakalım isterseniz:
Fenerbahçe bilgisayarı Neoi 697 özelliklerine baktığımızda, 9.7 inç ekranının kapasitif dokunmatik ekran olduğunu, 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğü sunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Fenerbahçe taraftarlarının en çok ilgisini çekecek olan Neoi 697 tabletin ise, Fenerbahe bilgisayarının, Fenerbahçe lisansı ile gelecek olması olduğunu tahmin edebiliyoruz.
Neoi 697 özelliklerine bakmaya devam ederken, MicroSD kart desteği ile, Neoi 697 tablet hafızasının 32 GB’a kadar arttırılabileceğini görüyoruz. Bunun yanında, 1 GB RAM ile birlikte elinize ulaşacak olan Neoi 697 özellikleri arasında, 1.5 GHz’a kadar performans gösterebilen bir işlemcinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Fenerbahçe lisansı ile birlikte elinize ulaşacak olan Neoi 697 tablet ağırlığının 360 gram olduğunu, ve Neoi 697 özellikleri arasında, MSN, ve Skype gibi görüşmelerin de olanaklı bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Fenerbahçe bilgisayarına sahip olacak olan Fenerbahçe taraftarının, Neoi 697 ile, her zaman güzel haberlere ulaşmasını temenni ederiz…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.