Galaxy Tab 2 7.0 Hakkında Bilgiler Ve Galaxy Tab 2 7.0 Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Galaxy Tab 2 7.0 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, ve 7 inç Samsung Galaxy tablet almayı düşünüyorsanız, neden Galaxy Tab 2 7.0’ı seçmeniz gerektiğine dair tüm bilgileri yazımız içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Samsung 7 inç tablet PC, sizin, yanınızda kitap taşımanızı artık gereksiz hale getiren özelliklerle donatılmış durumda. Bunun yanında, Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında, sık kullandığınız programlara kolay erişim olanağının sunulduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanında Galaxy Tab 2 7.0 özelliklerinden bir diğeri de, Samsung ve Android iş birliği ile, kullanımınıza en uygun programların sizler için seçilmesi; ve önerilmesi…
Galaxy Tab 2 7.0 özelliklerinden söz etmeye devam ederken, 7 inç Samsung tablet PC’nin inceliğinin 10.5 milimetre olduğunu, ağırlığının da 344 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Android 4.0 işletim sistemi ile çalışan Galaxy Tab 2 7.0, 4000 mAh pil gücü ile Samsung tablet bilgisayar almak isteyenlerin kullanımına sunulmaktadır.
Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise 1024 x 600 ekran çözünürlüğünün 7 inç olan ekrana sığdırılmış olması. 3 MegaPiksel kamerası bulunan Galaxy Tab 2 7.0 aynı zamanda, ön yüzündeki kamerası ile de dikkat çekiyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.