Galaxy Tab 2 7.0 Hakkında Bilgiler Ve Galaxy Tab 2 7.0 Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Galaxy Tab 2 7.0 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyor, ve 7 inç Samsung Galaxy tablet almayı düşünüyorsanız, neden Galaxy Tab 2 7.0’ı seçmeniz gerektiğine dair tüm bilgileri yazımız içerisinde sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Samsung 7 inç tablet PC, sizin, yanınızda kitap taşımanızı artık gereksiz hale getiren özelliklerle donatılmış durumda. Bunun yanında, Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında, sık kullandığınız programlara kolay erişim olanağının sunulduğunu da belirtmemiz gerekiyor. Bunun yanında Galaxy Tab 2 7.0 özelliklerinden bir diğeri de, Samsung ve Android iş birliği ile, kullanımınıza en uygun programların sizler için seçilmesi; ve önerilmesi…
Galaxy Tab 2 7.0 özelliklerinden söz etmeye devam ederken, 7 inç Samsung tablet PC’nin inceliğinin 10.5 milimetre olduğunu, ağırlığının da 344 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Android 4.0 işletim sistemi ile çalışan Galaxy Tab 2 7.0, 4000 mAh pil gücü ile Samsung tablet bilgisayar almak isteyenlerin kullanımına sunulmaktadır.
Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey ise 1024 x 600 ekran çözünürlüğünün 7 inç olan ekrana sığdırılmış olması. 3 MegaPiksel kamerası bulunan Galaxy Tab 2 7.0 aynı zamanda, ön yüzündeki kamerası ile de dikkat çekiyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.