Genius Kablosuz Klavye Genius Luxepad 9100

Bu yazımızda sizlere Genius kablosuz klavye olma özelliğine sahip olan Genius LuxePad 9100 hakkında bilgi vereceğiz. Genius LuxePad 9100, Genius tarafından tablet PC’ler için üretilmiş bulunuyor. Genius LuxePad 9100, Genius kablosuz klavye özelliği ile yazımız içerisinde sizlere tanıtılacak…

Genius kablosuz klavye Genius LuxePad 9100, Bluetooth özelliği sayesinde, tablet PC’de kablolara gereksinim duymadan kullanabileceğiniz bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Genius LuxePad 9100 sadece tablet bilgisayarlara değil, iPad’lara da kolaylıkla uyum sağlarken, bunun yanında bir de hemen senkronize olabilmesinden söz etmemiz gerekiyor ki bu sayede, tablet PC’nizde, Genius kablosuz klavyenizi hemen kullanmaya başlıyor, ve hiç zaman kaybı yaşamıyorsunuz…
Genius kablosuz klavyeyi kolay taşıyabilmeniz adına boyutları kompakt. Bunun yanında enerji tüketiminde önemli tasarruf yeteneğine sahip. Bunun da yanında Genius LuxePad 9100, açma kapama düğmesi ile birlikte gelerek, enerji tasarrufunu daha olanaklı hale getiriyor. Genius LuxePad 9100 ultra ince olması dolayısı ile de rahat kullanım imkanı sunuyor.
Genius kablosuz klavyenin tuşları makas şeklinde, ve bundan dolayı da, harfler oldukça akıcı bir şekilde yazılabiliyor. Bir de Genius LuxePad 9100 deri kılıfından söz etmek gerekiyor. Bu deri kılıf, içerisinde Genius LuxePad 9100’ın korunarak taşınmasına olanak tanıyor; kullanım sırasında da aynı kılıfın istenilen açıya ayarlanabilir bir stant halini aldığını belirtmemiz gerekmektedir.
Genius LuxePad 9100 üzerinde özel fonksiyon tuşları da mevcut, ve bu özel fonksiyon tuşları, tablet PC’nin pek çok özelliğine tek tuş ile ulaşılmasını olanaklı hale getiriyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.