Genius Tablet Almak İsteyenler Bizim Size Önerimiz Genius MousePen M508WX

Bu yazımızda sizlere, Genius tablet dünyasının yeni ferdi Genius MousePen M508WX hakkında bilgi vereceğiz. Genius MousePen M508WX özellikleri, Genius MousePen M508WX fiyatı… Kısacası Genius tablet hakkında bilgi sahibi olacak, ve Genius tablet nasıl sorusuna yanıt bulacaksınız. İşte Genius MousePen M508WX…

Genius MousePen M508WX özellikleri arasında ilk olarak size sunulan çalışma alanından söz edelim… Genius MousePen M508WX çalışma alanı 5 inç, ve 8 inçtir. Ancak, Genius MousePen M508WX özellikleri bununla kalmayarak size, farklı oranlarda değiştirilebilen bir ekran avantajı sunmaktadır… Nasıl derseniz: Genius MousePen M508WX özellikleri arasında yer alan ekran oranı 4.3 ile, 16.10 arasında değiştirilebilmekte, ve çalışmalarınızı, kendinize uygun ortamda gerçekleştirebilmenizi olanaklı hale getirmektedir.
Genius tablet nasıl diye soranlar, Genius tablet Genius MousePen M508WX özellikleri arasında sayabileceğimiz bir diğer şey de kablosuz bağlantısıdır. 2.4 GHz kablosuz iletişimi olanaklı hale getiren Genius MousePen M508WX, 10 metreye kadar olan alanda rahat ve kablosuz bir şekilde çalışma imkanını, Genius tablet kullanımını tercih eden kişiler için sunmaktadır.
Genius MousePen M508WX özellikleri arasında 5120 PLI yüksek çözünürlükten söz etmek gerekirken, Genius MousePen M508WX özelliklerinden bir diğerinin de 2048 basınç seviyesi hassasiyetli Genius tablet kalemi, kablosuz mouse özelliği de mutlaka sayılmalıdır… Şimdi, Genius tablet nasıl diyenler, Genius tablet hakkında biraz daha bilgi sahibidirler ki, Genius MousePen M508WX ile, tüm profesyonel çalışmalar başarılı ve rahat bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Genius MousePen M508WX üzerinde, dört adet hızlı erişim tuşunun bulunduğundan da söz etmemiz gerekmektedir. Bu tuşlar geri alma, silme, yakınlaştırma, ve uzaklaştırma tuşlarıdır. Bir de, Genius tablet üzerinde, tüm çalışma alanını kaplayan bir bileklik bulunmaktadır. Bu bileklik sayesinde, çalışmalarınızı, saatler boyu, yorulmadan gerçekleştirmeniz olanaklar dahilindedir. Genius MousePen M508WX özellikleri arasında, programlanabilir 13 tane kısayol tuşu da bulunmaktadır. Bu kısayol tuşları ile, istediğiniz uygulama, ya da Office programlarına hızlı bir şekilde ulaşmanız olanaklı hale gelmektedir.
Genius MousePen M508WX ile ilgili olarak, hala Genius tablet nasıl diye soruyorsanız, size şunu da belirtmeliyiz ki, Genius tabletin içerisinde bir takım yazılımlar da yüklü olarak satışa sunulmuştur. Bu yazılımlar: Pen Toolbar, PenSign, PenDrawer… Genius tablet kalemi için şık bir tablet kalemliği de bulunan Genius MousePen M508WX, Şampanya sarısı kaplaması ile, Genius tercih edenlere şık bir Genius tablet tasarımı sunmaktadır.
Genius MousePen M508WX hakkında bu kadar güzel bilgiler verince, herkesin aklına Genius MousePen M508WX fiyatı geliyor. O halde son bilgi olarak Genius MousePen M508WX fiyatını belirtelim… Genius MousePen M508WX fiyatı: 348.99 TL olarak satışa sunulmuştur…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.