HP 7 Plus Ve HP 7 Plus Özellikleri

HP 7 PlusBu yazımızda sizlere HP 7 Plus hakkında bilgilerden söz ederek, HP 7 Plus özelliklerini aktararak, HP 7 Plus tabletin tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de HP 7 Plus hakkında bilgi sahibi olarak HP 7 Plus tableti yakından tanımak; ve HP 7 Plus özelliklerini öğrenmek isterseniz, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

İnceliği 8.1 milimetre olan HP 7 Plus’ın ağırlığı 294.8 gram olarak belirtilmektedir. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan HP 7 Plus özellikleri arasında 16M renk desteği, 600 x 1024 piksel ekran çözünürlüğü, ve 7 inç ekran boyutundan da söz etmek gerekmektedir. Bu bilgilere göre HP 7 Plus tabletin ppi değeri 170 olarak belirtilmektedir. SIM kart desteklemeyen cihazın 8 GB dahili hafızası bulunmaktadır, ve bu hafıza, MicroSD kart ile 32 GB’a kadar daha arttırılabilmektedir. 1 GB RAM’i bulunan HP 7 Plus’ın desteklediği bağlantı alternatifleri: Wi-Fi, USB, MicroUSB 2.0 olarak belirtilmektedir.
2 MegaPiksel dahili kamerası bulunan HP 7 Plus özellikleri arasında görüntülü konuşma da yer almaktadır, ve bunun için kullanılan HP 7 Plus tabletin ön kamerasının çözünürlüğü 0.3 MegaPiksel şeklindedir. Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelen HP 7 Plus’ın Allwinner A31 dört çekirdekli 1 GHz Cortex A7 işlemcisi; ve Li-Po 2800 mAh gücünde pili bulunmaktadır. Bu pil ile 5.30 saat kullanım gerçekleştirilebilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.