HP Slate 7 Tablet Ve HP Slate 7 Özellikleri

hp-slate-7Bu yazımızda sizlere HP Slate 7 Tablet ile ilgili bilgiler vererek, HP Slate 7 özelliklerinden söz edeceğimizi, sonrasında da HP Slate 7 fiyatı ile ilgili bilgi sahibi olacağınızı sağlamaya çalışacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz bu konu ile ilgili sizleri daha fazla bekletmeden, HP Slate 7 Tablet ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

HP Slate 7 Tablet’in inceliği 10.7 milimetre olmakla birlikte, HP Slate 7 Tablet 372 gram ağırlığı ile karşımıza çıkmaktadır. FFS LCD kapasitif dokunmatik ekranı; ve 16M renkli ekran desteği bulunan HP Slate 7 özellikleri ile ilgili olarak, ekran boyutunun 7 inç olduğunu, ekran çözünürlüğünün ise 600 x 1024 piksel olarak belirlendiğini hatırlatmamız gerekmektedir.
HP Slate 7 özellikleri arasında 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza bulunmaktadır. Bununla birlikte, MicroSD kart girişi bulunan HP Slate 7 Tablet hafızası 32 GB’a kadar arttırılabilmektedir. GPRS; ve EDGE özelliklerine sahip olmayan HP Slate 7 Tablet, USB, MicroUSB 2.0, ve Bluetooth özellikleri ile elimize ulaşmaktadır. 3.15 MegaPiksel dahili kamerası bulunan; ve görüntülü konuşma için VGA ön kameraya sahip olan HP Slate 7 özellikleri arasında Android 4.1 işletim sisteminden söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir. Çift çekirdekli 1.6 GHz Cortex A9 işlemcisi bulunan HP Slate 7 Tablet’in pili beş saate kadar dayanabilmektedir.
Peki ya HP Slate 7 fiyatı ile ilgili neler söyleyebiliriz? HP Slate 7 fiyatının 399 TL olarak belirtildiğini sizlere aktarmamız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.