HTC Nexus 9 Tablet Ve HTC Nexus 9 Özellikleri

HTC Nexus 9Bu yazımızda sizlere HTC Nexus 9 ile ilgili bilgilerden söz ederek HTC Nexus 9 özelliklerini aktarıp HTC Nexus 9 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de HTC Nexus 9 tablet ile ilgili bilgi edinmek isterseniz, zaman kaybetmeden HTC Nexus 9 özelliklerine bakalım, ve HTC Nexus 9 incelemesini gerçekleştirelim…

SIM kart desteği bulunan HTC Nexus 9’un inceliği 7.9 milimetre, ağırlığı ise, 427 gramdır. SIM kart desteği bulunmayan, ve internete Wi-Fi üzerinden bağlanan HTC Nexus 9’un ağırlığı ise 418 gram olarak belirtilmektedir. IPS LCD dokunmatik ekranı bulunan HTC Nexus 9 özellikleri arasında 16M renk desteği de bulunmaktadır. HTC Nexus 9 incelemesine göre cihazın ppi değeri 281’dir. 8.9 inç ekran boyutuna sahip olan HTC Nexus 9 tabletin ekran çözünürlüğü 1440 x 2048 olarak belirtilmektedir.
HTC Nexus 9 özellikleri arasında yer alan dahili hafıza alternatifleri iki adettir. Bunlardan birisi 16 GB, diğeri ise 32 GB olarak belirtilmektedir. Cihaz içerisinde 2 GB RAM de bulunmaktadır. HTC Nexus 9 tablet için sunulan bağlantı alternatifleri: GPRS, EDGE, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Dual-Band, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0, 42.2 Mbps bağlantı hızı şeklinde belirtilmektedir.
8 MegaPiksel otomatik odaklanma, optik resim stabilizasyonu, ve LED aydınlatmalı dahili kamerası bulunan HTC Nexus 9 özellikleri arasında yer alan görüntülü konuşma için kullanılan ön kameranın çözünürlüğü ise 3 MegaPiksel olarak aktarılmaktadır. Android 4.4.4 işletim sistemi ile gelecek olan HTC Nexus 9 tablet, Nvidia Tegra K1 dört çekirdekli 2.2 GHz Cortex A15 işlemci, ve ULP GeForce Kepler (192 cores) grafik işlemci ile birlikte gelmektedir. Siyah, ve beyaz renk alternatifleri bulunan HTC Nexus 9 içerisindeki pil Li-Po’dur.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.