Huawei Honor Tablet Ve Huawei Honor Tablet Özellikleri

Huawei Honor TabletBu yazımızda sizlere Huawei Honor Tablet hakkında bilgilerden söz ederek Huawei Honor Tablet özelliklerini aktarıp, Huawei Honor Tablet incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Huawei Honor Tablet hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, zaman kaybetmeden Huawei Honor Tablet özelliklerine bakalım, ve kısaca Huawei Honor Tablet incelemesini gerçekleştirelim…

SIM kart desteği bulunan Huawei Honor Tablet’in inceliği 7.9 milimetre, ağırlığı ise 160 gramdır. IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Huawei Honor Tablet özellikleri arasında 16M renk desteği ile birlikte 800 x 1280 piksel ekran çözünürlüğü; ve 8 inç ekran boyutundan da söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir. Huawei Honor Tablet incelemesine göre, bu bilgilere dayanarak elde edilen cihazın ppi değeri 188 olarak aktarılmaktadır.
16 GB dahili hafızası bulunan Huawei Honor Tablet’in, MicroSD kart kullanımı olanaklıdır, ve hafıza bu sayede 32 GB daha arttırılabilir. 1 GB RAM cihaz içerisinde yer alırken, GPRS, EDGE, 42 Mbps bağlantı hızı, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, USB, MicroUSB 2.0 bağlantı alternatifleri de cihaz özellikleri arasında kendisine yer edinmektedir. 5 MegaPiksel dahili hafızası bulunan Huawei Honor Tablet özellikleri arasında yer alan ön kamera ise VGA çözünürlüğünde olup, görüntülü konuşma için kullanılabilmektedir.
Huawei Honor Tablet özellikleri arasında yer alan işletim sistemi Android 4.3 iken, Qualcomm Snapdragon 200 dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 işlemci, ve Adreno 302 grafik işlemcinin de cihaz içerisinde yer aldığını belirtmeliyiz. Li-Po 4800 mAh gücünde pil ile gelen Huawei Honor Tablet incelemesine göre cihazın bekleme süresi 300 saat, kullanım süresi 10 saat, müzik dinleme süresi ise 20 saat olarak belirtilmektedir…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.