iPad 2 16 GB İçin iPad 2 Özellikleri

iPad 2Bu yazımızda sizlere iPad 2 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPad 2 16GB için iPad 2 fiyatının düşüşte olduğunu belirtelim, ve eğer kendinize bir güzellik yapmak isterseniz diye, iPad 2 özellikleri hakkındaki detayları sizlerle paylaşmaya başlayalım:

iPad 2 16 GB için ilk önce belirtmemiz gereken unsur, iPad 2’nin fiziksel ağırlığının 601 gram olduğudur. Bunun yanında 8.8 milimetrelik bir inceliğe sahip olduğunu da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. 16 GB dahili hafızası bulunan iPad 2 özellikleri arasında 9.7 inç ekranı, ve 1024 x 768 piksel ekran çözünürlüğünden söz etmeyi de unutmamamız gerekmektedir.
iPad 2 özellikleri arasında 1 GHz çift çekirdekli işlemcinin bulunduğunu, ve işletim sisteminin de Ios 4 olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. 0.7 GB arka kamerası, ve VGA ön kamerası ile görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren iPad 2 16 GB dahilinde 512 MB RAM’in de iPad 2 özellikleri arasında yer aldığını belirtmeyi unutmayalım.
iPad 2 fiyatının uygun hale geldiğini belirterek şunu aktaralım: iPad 2 özellikleri sizin için uygun ise, iPad 2 fiyat uygunluğunu değerlendirmenizi öneriyoruz…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.