iPad 2 İncelemesi Ve iPad 2 Fiyatı

iPad 2Bu yazımızda sizlere iPad 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek, iPad 2 özellikleri ile birlikte iPad 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi; ve bunun sonrasında da iPad 2 fiyatını aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden iPad 2 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Micro SIM ile çalışan iPad 2’nin inceliği 8.8 milimetre, ağırlığı ise 607 gram olarak belirtilmektedir. LED Backlit kapasitif dokunmatik IPS LCD ekran özellikleri bulunan iPad 2’nin ekran boyutu 9.7 inç, ekran çözünürlüğü ise 768 x 1024 piksel olarak belirtilmektedir. iPad 2 özellikleri arasında 512 MB RAM bulunmakla birlikte, dahili hafıza seçenekleri 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olarak belirtilmektedir. MicroSD kart kullanımı ile dahili hafızanın genişletilemeyeceği iPad 2 incelemesi ile gözlemlenmektedir.
iPad 2 incelemesinde görülen bağlantı seçeneklerini şu şekilde aktarabiliriz: GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Bluetooth 2.1, USB 2.0… 0.7 MegaPiksel dahili kamerası bulunan iPad 2 özellikleri arasında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın VGA olduğunu belirtmeliyiz. iOS 4 işletim sistemi ile gelen iPad 2 incelemesinde görülmektedir ki iOS 7.0 sürümüne kadar güncelleme alabilmek olanaklıdır. Ancak cihazın İOS 7 güncellemesini ne kadar kaldıracağı ile ilgili yorum yapmamayı tercih ediyoruz. Apple A5 chipseti; ve çift çekirdekli 1 GHz Cortex A9 işlemcisi ile gelen iPad 2 özellikleri arasında siyah ve beyaz renk seçeneklerinin bulunduğunu; ve Li-Po 6930 mAh gücünde pilin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir. Bu pil ile 720 saat bekleme, 9 saat aralıksız kullanım olanaklı bulunmaktadır.
Peki ya iPad 2 fiyatı ile ilgili neler söyleyebiliriz? iPad 2 fiyatını şu şekilde aktarmamız doğru olacaktır: 16 GB dahili hafızası bulunan, 3G özelliğine sahip olmayan; ve sadece Wi-Fi ile internet bağlantısı kurabilen iPad 2 fiyatı 959 TL’dir. iPad 2 özellikleri arttıkça; ve geliştikçe iPad 2 fiyatının da arttığını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.