iPad 3 Ve iPad 3 Özellikleri

iPad 3Bu yazımızda sizlere iPad 3 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPad 3 özellikleri, ve iPad 3 fiyatı ile ilgili merak ettiklerinizi yazımız içerisinde bulabilirsiniz. O halde hiç zaman kaybetmeden iPad 3’ü tanımaya başlayalım:

SIM kart ile çalışmayan iPad 3 9.4 milimetre inceliğinde, ve 652 gram ağırlığındadır. LED Backlit IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı, ve 16M renk desteği bulunan iPad 3 özellikleri arasında 1530 x 2048 piksel ekran çözünürlüğü, ve 9.7 inç büyüklüğünde ekranı da yer almaktadır. 16 GB, 32 GB; ve 64 GB olmak kaydı ile üç farklı dahili hafıza seçeneğine sahip olan iPad 3 özellikleri arasında, dahili hafızanın MicroSD kart ile arttırılması olanağı bulunmamaktadır. 1 GB RAM ile gelen iPad 3, Wi-Fi ile internete bağlanmakta; ve Bluetooth 4.0; ve USB 2.0’ı destekleyen bağlantı özelliklerine sahip bulunmaktadır.
iPad 3 özellikleri arasında, otomatik odaklanma fonksiyonuna sahip 5 MegaPiksel dahili kamera bulunmakla birlikte, görüntülü konuşma için de VGA olmak kaydı ile bir ön kamera yer almaktadır. iOS 5.1 işletim sistemi ile gelen iPad 3, iOS 7.0.3 güncellemesini de almış bulunmaktadır. Apple A5X chipseti, çift çekirdekli 1 GH< Cortex A9 işlemcisi, ve PowerVR dört çekirdekli grafik işlemcisi bulunan iPad 3 özellikleri arasında Li-Po 11.500 mAh gücünde pil de yer almaktadır. Bu pil ile, 720 saat bekleme yapılabilir, ve 10 saat kullanım da olanaklı bulunmaktadır. Siyah, ve beyaz, iPad 3 için sunulan renk alternatifleri olarak karşımıza çıkmaktadır. iPad 3 fiyatının farklı teknoloji marketlerde farklı seviyelerde bulunduğunu da belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.