iPad Air Nasıl Olacak? iPad Air Özellikleri

iPad AirBu yazımızda sizlere iPad Air ile ilgili bilgilerden söz ederek, iPad Air nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan iPad Air özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer iPad Air hakkında bilgi sahibi olarak Apple tarafından üretilen yeni iPad’ları yakından tanımak isteyenler arasında yer alıyorsanız, bakalım iPad Air nasıl olacak?

iPad Air nasıl olacak diyenler, Nano SIM ile çalışacak olan iPad Air 9.5 milimetre inceliğinde; ve 469 gram ağırlığında olacak. LED Backlit IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan iPad Air özellikleri arasında 16M renk desteği, ve 9.7 inç ekranı ile birlikte 1536 x 2048 piksel ekran çözünürlüğünden de söz etmeyi unutmamamız gerekmektedir.
iPad Air nasıl olacak diyenler için, iPad Air özellikleri arasında yer alan dahili hafıza alternatifinin dört tane olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. 16 GB, 32 GB, 64 GB ve 128 GB olan dahili hafıza seçeneklerini arttırmak adına MicroSD kart seçeneği bulunmamaktadır. iPad Air özellikleri arasında yer alan RAM ise 1 GB DDR3’tür. EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth 4.0; ve USB 2.0 bağlantı seçeneklerine sahip bulunan iPad Air özellikleri arasında 5 MegaPiksel Autofocus özellikli dahili kameranın da bulunduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. 1.2 MegaPiksel olan ön kamera ise görüntülü konuşmayı olanaklı hale getirmektedir.
iPad Air içerisinde iOS 7.0.2 işletim sistemi, ve Apple A7 chipseti bulunacak olmakla birlikte, çift çekirdekli 1.3 GHz işlemci, ve PowerVR G6430 dört çekirdekli grafik işlemcinin de yer alacaktır. İçerisinde bulunacak olan Li-Po pil ise, iPad Air’in on saat kesintisiz kullanımını olanaklı hale getirecektir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.