iPad Ekran Renk Ayarları Ve iPad Kulaklık İçin iPad Kolay Kullanım Bilgileri

iPad kolay kullanımıBu yazımızda sizlerle, iPad kolay kullanım bilgilerinden ikisini paylaşacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Diyelim ki iPad’ınızı daha çok gece saatlerinde kullanıyorsunuz, ve parlak ışığı sizi rahatsız ediyor, ya da iPad’ınızla müzik dinlemek en büyük zevkiniz… E iPad sizin, elbette istediğiniz saatte kullanır, istediğiniz şeyleri onunla yapabilirsiniz. Peki iPad kolay kullanım detayları içerisinde bununla ilgili neler bulabiliriz?

iPad kulaklık ile müzik dinlerken, birisi size bir şey söyledi; ve sizin, onu duymak, aynı zamanda da şarkıyı kaçırmamak için şarkıyı durdurmaya ihtiyacınız var… O halde yapmanız gereken, iPad kulaklık ses ayarı yaptığınız yerin ortasına basmak… Böylelikle müzik durur. Yine diyelim ki dinlediğiniz şarkıyı değil de, bir sonraki şarkıyı dinlemek istiyorsunuz; bu durumda yapmanız gereken, aynı düğmeye bu sefer iki kere basmaktır. Yok eğer siz, bir önceki şarkıyı bir daha dinlemek istiyorsanız, aynı yere bu sefer de üç kere basmanız gerekiyor demektir.
iPad ekran renk ayarları: Diyelim ki gece kullandığınız iPad’ınızın ışığı sizi rahatsız etti, çünkü çok parlak… O halde yapmanız gereken şey ekran renk ayarlarını değiştirmek… Ve iPad kolay kullanım ile bu mümkün. Peki nasıl yaparsınız? Bunun için iPad’ınızın menüsüne girip, Ayarlar’a ulaşın. Sonrasında da Erişilebilirlik kısmına gelin. Burada yapmanız gereken şey oldukça basit: Renkleri Ters Çevir’e tıklamanız yeterli. Artık iPad’ınızı geceleri daha rahat kullanabileceksiniz…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.