iPad mini 2 Ve iPad mini 2 Özellikleri

iPad mini 2Bu yazımızda sizlere iPad mini 2 ile ilgili bilgiler vererek iPad mini 2 özelliklerini aktarıp iPad mini 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de iPad mini 2 ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız, hiç zaman kaybetmeden iPad mini 2 özelliklerini anlatmaya, ve iPad mini 2 incelemesini gerçekleştirmeye başlayalım:

Nano SIM ile çalışacak olan iPad mini 2 7.5 milimetre inceliğinde olup 331 gram ağırlığındadır. LED Backlit IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunan iPad mini 2 özellikleri arasında 16M renk desteği, 1536 x 2048 piksel ekran çözünürlüğü, 7.9 inç ekranının bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız. iPad mini 2 incelemesinde gözlemlenen bir diğer detay ise dört farklı dahili hafıza seçeneğinin bulunduğudur: 16 GB, 32 GB, 64 GB; ve 128 GB olarak sunulan bu alternatifler haricinde MicroSD kart ile hafızanın arttırılabilmesi durumu söz konusu değildir.
iPad mini 2 özellikleri arasında 1 GB DDR3 RAM de yer almaktadır. EDGE, GPRS, Speed, Wi-Fi, Bluetooth 4.0; ve USB 2.0 şeklinde gelişmiş bağlantı seçeneklerine sahip bulunan iPad mini 2 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise sahip olduğu otomatik odaklanma özellikli 5 MegaPiksel dahili kamerasıdır. iPad mini 2 incelemesinde, görüntülü konuşmanın olanaklı hale geldiği ön kameranın ise 1.2 MegaPiksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. iOS 7.0.3 işletim sistemi ile gelen iPad mini 2 içerisinde Apple A7 chipseti, çift çekirdekli 1.3 GHz işlemcisi, PowerVR dört çekirdekli grafik işlemcisini de belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. iPad mini 2 Li-Po pil ile çalışmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.