iPad Mini Özellikleri Ve iPad Mini Türkiye Satış Fiyatı

Bu yazımızda sizlere iPad Mini Türkiye ile ilgili bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. iPad Mini Türkiye fiyatı; ve iPad Mini Türkiye satış fiyatı gibi bilgileri yazımız içerisinde bulacağınızı belirtmemiz gerekmektedir.

iPad Mini Türkiye için iPad Mini Türkiye fiyatı; ve iPad Mini Türkiye satış fiyatına baktığımızda liste şu şekilde oluşuyor:
16 GB Wi-Fi iPad Mini Türkiye fiyatı: 816 TL
32 GB iPad Mini Türkiye satış fiyatı: 1067 TL
64 GB iPad Mini Türkiye fiyatı: 1321 TL
iPad Mini Türkiye satış fiyatında, iki farklı iPad Mini’den söz ediliyor, birisinin rengi siyah iken, diğerinin renginin beyaz olduğu belirtiliyor. Bu kapsamda, iPad Mini Türkiye satış fiyatında herhangi bir değişimin bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir.
iPad Mini özelliklerine baktığımızda, ilk olarak iPad Mini ağırlığı ile karşılaşıyoruz, ve 308 gram olduğunu görüyoruz. iPad Mini özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise, MultiTouch 7.9 inç ekran. Bunun için belirlenmiş olan ekran çözünürlüğü 1024 x 768 piksel. Çift çekirdekli Apple A5 işlemcinin kullanıldığı iPad Mini özellikleri arasında iOS 6 işletim sisteminin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.