iPad Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?

iPad güncelleme nasıl yapılırBu yazımızda sizlere, iPad yazılım güncelleme nasıl yapılır, iPad iOS nasıl güncellenir, ve iPad güncelleme nasıl yapılır şeklindeki soruların yanıtlarından söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de iPad iOS nasıl güncellenir, iPad yazılım güncelleme nasıl yapılır, ve iPad güncelleme nasıl yapılır şeklindeki soruların yanıtlarını merak ediyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

iPad yazılım güncelleme nasıl yapılır, iPad iOS nasıl güncellenir; ve iPad güncelleme nasıl yapılır şeklindeki soruların yanıtları arasında iki alternatifiniz bulunmaktadır. iPad’ınızı, ya iTunes kullanarak, ya da kullanmadan güncellersiniz. Her iki alternatifi de nasıl gerçekleştireceğinizi şimdi sizler için anlatmaya çalışacağız…
iPad iOS nasıl güncellenir diyor, ve iTunes kullanmak istemiyorsanız, ilk olarak iPad’ınızın hafızasını yedeklemeniz önerilmektedir. Sonrasında cihazın menüsünden Ayarlar’a girerek, Genel’e ulaşmanız gerekmektedir. Buradan da Yazılım Güncelleme’ye gitmelisiniz. Burada, eğer bir güncelleme var ise görürsünüz. Güncelleme işlemini yapmak için, karşınıza çıkan yönergeleri okuyarak uygulamanız gerekmektedir.
iPad güncellemesi nasıl yapılır sorusunun yanıtını iTunes kullanarak almak istiyorsanız, ilk olarak iPad’ınızın yedeğini alın. Sonrasında ise iTunes’i bilgisayarınıza indirerek çalıştırın. iPad’ınızı bilgisayarınıza bağlayın. Bu esnada eğer bir güncelleme varsa, muhtemelen iTunes, iPad’ı güncellemenizi önerecektir. Eğer otomatik güncelleme önerisini almazsanız, iTunes üzerinden iPad’a tıklayın. Güncellemeleri Denetle’ye tıklayın. Eğer bir yazılım güncellemesi var ise iPad ekranında görünecektir. Gerekli açıklamaları uygulayarak iPad’ınızı güncelleyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“iPad Yazılım Güncelleme Nasıl Yapılır?” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.