Japon Tablet PC En Büyük Tablet PC İşte FT103

Bu yazımızda sizlere Android tablet PC’ler arasında yer alan bir Japon tablet PC’den söz edeceğiz. Adı FT103 olan bu Japon tablet PC hakkında bilgilere sahip olduğunuzda, onun bir tablet PC olduğuna bile inanamayacaksınız. Peki Japon tablet PC, Androidli tablet PC, FT103 neden farklı?

FT103 farklı çünkü, en büyük tablet PC kategorisine konulabilecek Android tablet PC’ler arasında yer alıyor. Japon tablet PC’nin bundan çok daha önemli farklılıkları var ki tüm bu farklılıklar, aslında FT103 özelliklerinden kaynaklanıyor:
Japon tablet PC en büyük tablet PC yakıştırması yanlış değil aslında, çünkü, FT103 tam olarak 21 inç… Pek çok masaüstü bilgisayardan daha büyük bir ekrana sahip olduğunu söylemek bile yanlış olmayacaktır. Japon tablet PC aynı zamanda, en büyük tablet PC çünkü, FT103 ağırlığı, tamıtamına 5 kilogram… Android tablet PC FT103 için ağırlığı sorun etmenize ise gerek yok, çünkü, onun zaten bir pili yok, ve elektrik şebekesinin bulunmadığı bir yerde onu çalıştırmanız imkansız, yani, yanınızda taşımanız çok da önemli değil, bundan dolayı en büyük tablet PC’nin ağırlığı önemsenmiyor.
Japon tablet PC’nin 8 GB dahili hafızası bulunurken, 2 USB portu, ethernet girişi, HDMI girişi, ve bir de ön yüz kamerasının bulunduğunu belirtmemiz gerekiyor. Android 4.0 işletim sistemi ile çalışan FT103, oyun oynamayı, ve film izlemeyi keyifli hale getiriyor. FT103 fiyatının Japonya için 437 dolar olduğunu da belirtmemiz gerekiyor…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.