Karne Hediyeleri Arasında Yer Alan NeoiDesc 603’ü Tanıyın

Karne hediyeleri neler olabilir diyenler arasında iseniz, ve en güzel karne hediyelerinden bir tanesini çocuklarınızın hak ettiğini düşünüyorsanız, bu yazımızda sizlere, karne hediyeleri neler olabilir sorusunun yanıtları arasında yer alan karne hediyelerinden bir tanesi olma özelliğini taşıyan Neoidesc 603’ten söz edeceğiz…

NeoiDesc 603 karne hediyeleri arasında yer almasına karşın, her yaştan insana uygun kullanım sunmakla birlikte, hem telefon görüşmelerinin yapılmasına olanak tanıyan, hem de aynı zamanda güçlü internet bağlantısı olanağı sağlayan bir tablet bilgisayar olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. NeoiDesc 603, 2G ve 3G bağlantılarının yanısıra Wi-Fi bağlantısını da destekleyen bir özellik taşımaktadır. NeoiDesc 603, 400 gramın altında olan ağırlığı ile kolay taşınabilme özelliğine sahip olmasının yanında, 1024 x 600 piksel çözünürlüğünde kapasitif dokunmatik ekrana sahiptir. Aynı Android uygulamaya sahip olunması halinde, Wi-Fi görüntülü görüşmelerine de kolaylık tanımaktadır.
NeoiDesc 603 tablet bilgisayarın arkasında 5 MegaPiksel kamera bulunurken, ön tarafında ise 0.3 MegaPiksel kamerası bulunuyor, ve bu sayede görüntülü görüşmeye olanak tanıyor. Micro SD kart sayesinde 32 GB’a kadar geliştirilebilen hafızası bulunan NeoiDesc 603, 4 GB dahili hafızaya sahip. NeoiDesc 603 işlencisi 800 MHz Cortex A8 olmakla birlikte, sistem belleğinin de 2 GB olduğunu belirtmemiz gerekmektedir ki bu özelliklerde bir tablet bilgisayar ile tüm işlemler oldukça hızlı bir şekilde gerçekleştirilmektedir.
Karne hediyeleri neler olabilir sorusunun yanıtları arasında yer alan karne hediyelerinden bir tanesi olan NeoiDesc 603 tablet bilgisayara, kredi kartı ile, 12 aya varan taksitlendirme olanağı da sunuluyor… Bu yaz çocuklarınız, onlara verilecek karne hediyeleri ile çok mutlu olacak… Şimdiden iyi tatiller diliyoruz…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.