Kindle Fire HD Özellikleri Ve Kindle Fire HD Fiyatı

Kindle Fire HDBu yazımızda sizlere Kindle Fire HD ile ilgili bilgilerden söz ederek Kindle Fire HD özellikleri, ve Kindle Fire HD fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz hemen Kindle Fire HD ile ilgili bilgilere; ve Kindle Fire HD özelliklerine göz atalım:

Kindle Fire HD özellikleri arasında sözünü etmemiz gereken ilk detay, ekran boyutunun 7 inç olduğudur. Bu ekran ile Kindle Fire HD’nin sunduğu ekran çözünürlüğü 1280 x 800 piksel olarak belirtilmektedir. Kindle Fire HD özellikleri arasında yer alan işletim sistemine baktığımızda karşımıza Fire OS 3.0 Mojito çıkıyor. Cihaz içerisinde yer alan işlemci ise çift çekirdekli, ve 1.5 GHz olarak belirtiliyor.
Kindle Fire HD özellikleri arasında yer alan diğer detaylara baktığımızda ise, on saat pil ömrü, Dolby Digital Plus hoparlör, çift bant Wi-Fi… gibi önemli detaylarla karşılaştığımızı görüyoruz. Kindle Fire HD’nin ağırlığı 345 gram iken, Kindle Fire HD fiyatına baktığımızda ise karşımıza 139$ gibi bir rakamın çıktığını görüyoruz, ki Kindle Fire HD fiyatı bizim için ortalama 280 TL’ye denk geliyor…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.