LG G Pad 7.0 Nasıl Olacak? LG G Pad 7.0 Özellikleri

LG G Pad 7.0Bu yazımızda sizlere LG G Pad 7.0 ile ilgili bilgilerden söz ederek, LG G Pad 7.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan, belirlenmiş LG G Pad 7.0 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Pad 7.0 ile ilgili bilgi almak isterseniz, hiç zaman kaybetmeden LG G Pad 7.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan LG G Pad 7.0 özelliklerini gözden geçirelim:

IPS LCD kapasitid dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunacak olan LG G Pad 7.0’ın ekran boyutu 7 inç, bu ekranda sunulacak olan çözünürlük Full HD, ve LG G Pad 7.0’ın ppi değeri 323 olarak belirtiliyor. MicroSD kart kullanılarak cihazın hafızası 64 GB arttırılabilecek olmasına karşın, LG G Pad 7.0 özellikleri arasında yer alan dahili hafızaya ilişkin bir bilginin bulunmadığını belirtelim.
SIM kart ile çalışacak olan LG G Pad 7.0 özellikleri arasında yer alan bağlantı alternatifleri: GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, DLNA, Dual-Band, Bluetooth, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0… gibi seçenekler yer almaktadır. Arka kamera, ve ön kamertası bulunacak olan LG G Pad 7.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın işletim sisteminin Android 4.4.2 olacağını, işlemcisinin ise çift çekirdekli olarak geleceğini belirtmemiz gerekmektedir. LG G Pad 7.0’ın rengi ise mavi olacak

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.