LG G Pad 7.0 Nasıl Olacak? LG G Pad 7.0 Özellikleri

LG G Pad 7.0Bu yazımızda sizlere LG G Pad 7.0 ile ilgili bilgilerden söz ederek, LG G Pad 7.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan, belirlenmiş LG G Pad 7.0 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Pad 7.0 ile ilgili bilgi almak isterseniz, hiç zaman kaybetmeden LG G Pad 7.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan LG G Pad 7.0 özelliklerini gözden geçirelim:

IPS LCD kapasitid dokunmatik ekranda 16M renk desteği sunacak olan LG G Pad 7.0’ın ekran boyutu 7 inç, bu ekranda sunulacak olan çözünürlük Full HD, ve LG G Pad 7.0’ın ppi değeri 323 olarak belirtiliyor. MicroSD kart kullanılarak cihazın hafızası 64 GB arttırılabilecek olmasına karşın, LG G Pad 7.0 özellikleri arasında yer alan dahili hafızaya ilişkin bir bilginin bulunmadığını belirtelim.
SIM kart ile çalışacak olan LG G Pad 7.0 özellikleri arasında yer alan bağlantı alternatifleri: GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Wi-Fi Direct, DLNA, Dual-Band, Bluetooth, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0… gibi seçenekler yer almaktadır. Arka kamera, ve ön kamertası bulunacak olan LG G Pad 7.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın işletim sisteminin Android 4.4.2 olacağını, işlemcisinin ise çift çekirdekli olarak geleceğini belirtmemiz gerekmektedir. LG G Pad 7.0’ın rengi ise mavi olacak

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.