LG G Pad 8.0 LTE Ve LG G Pad 8.0 LTE Özellikleri

LG G Pad 8.0 LTEBu yazımızda sizlere LG G Pad 8.0 LTE hakkında bilgi aktarımında bulunarak LG G Pad 8.0 LTE özelliklerinden söz edip, LG G Pad 8.0 LTE incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Pad 8.0 LTE hakkında bilgi sahibi olmak, ve LG G Pad 8.0 LTE özelliklerini öğrenerek LG G Pad 8.0 LTE incelemesini gerçekleştirmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

SIM kart desteği bulunan LG G Pad 8.0 LTE’nin, IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranı bulunmakta, ve cihaz bu ekranda 16M renk desteği sunmaktadır. 8 inç ekran boyutuna sahip olan LG G Pad 8.0 LTE özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 800 x 1280 pikseldir. Buna göre, LG G Pad 8.0 LTE incelemesinde elde edilen ppi değeri 189 olarak belirlenmektedir.
LG G Pad 8.0 LTE özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB’tır. MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek bu hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir. 1 GB RAM de LG G Pad 8.0 LTE içerisinde yer alan bir diğer detaydır. LG G Pad 8.0 LTE’nin bağlantı alternatifleri: GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, Dual-Band, DLNA, Bluetooth, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0… şeklinde belirtilmektedir.
LG G Pad 8.0 LTE özellikleri arasında yer alan dahili kamera 5 MegaPiksel olup, otomatik odaklanma detayı da bulunmaktadır. Görüntülü konuşma için kullanılan ön kameranın çözünürlüğü ise 1.3 MegaPiksel’dir. Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelen LG G Pad 8.0 LTE özellikleri arasında yer alan işlemci Qualcomm Snapdragon 400 dört çekirdekli 1.2 GHz Cortex A7 olup, grafik işlemci de Adreno 305 olarak belirtilmektedir. LG G Pad 8.0 LTE’nin pil gücü ise Li-İon 4200 mAh olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.