LG G Pad 8.0 Nasıl Olacak? LG G Pad 8.0 Özellikleri

LG G Pad 8.0Bu yazımızda sizlere LG G Pad 8.0 ile ilgili bilgilerden söz ederek, LG G Pad 8.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan LG G Pad 8.0 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Pad 8.0 hakkında bilgi alarak LG G Pad 8.0 nasıl olacak sorusunun yanıtlarını öğrenmek isterseniz, hemen LG G Pad 8.0 özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

SIM kart ile çalışan LG G Pad 8.0, IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği verecek. 8 inç ekran boyutu ile gelecek olan LG G Pad 8.0 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü Full HD. Buna göre LG G Pad 8.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın ppi değerinin 283 olduğunu belirtelim.
Dahili hafızasını MicroSD kart ile genişletmenin olanaklı olduğu LG G Pad 8.0 özellikleri arasında yer alan bu detay ile, 64 GB’a kadar ek hafızaya sahip olabiliyorsunuz. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Dual-Band, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0 gibi bağlantı alternatifleri ile gelecek olan LG G Pad 8.0 özellikleri arasında aynı zamanda, ön; ve arka kamera da yer alıyor, bu sayede, LG G Pad 8.0 ile görüntülü konuşma yapabilmek de olanaklı hale geliyor.
Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelen LG G Pad 8.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın dört çekirdekli işlemcisinin bulunacağını da belirtelim. LG G Pad 8.0’ın rengi ise beyaz olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.