LG G Pad 8.0 Nasıl Olacak? LG G Pad 8.0 Özellikleri

LG G Pad 8.0Bu yazımızda sizlere LG G Pad 8.0 ile ilgili bilgilerden söz ederek, LG G Pad 8.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan LG G Pad 8.0 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de LG G Pad 8.0 hakkında bilgi alarak LG G Pad 8.0 nasıl olacak sorusunun yanıtlarını öğrenmek isterseniz, hemen LG G Pad 8.0 özelliklerini gözden geçirmeye başlayalım:

SIM kart ile çalışan LG G Pad 8.0, IPS LCD kapasitif dokunmatik ekranda 16M renk desteği verecek. 8 inç ekran boyutu ile gelecek olan LG G Pad 8.0 özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü Full HD. Buna göre LG G Pad 8.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın ppi değerinin 283 olduğunu belirtelim.
Dahili hafızasını MicroSD kart ile genişletmenin olanaklı olduğu LG G Pad 8.0 özellikleri arasında yer alan bu detay ile, 64 GB’a kadar ek hafızaya sahip olabiliyorsunuz. GPRS, EDGE, Speed, Wi-Fi, Wi-Fi Direct, Wi-Fi Hotspot, DLNA, Dual-Band, İnfrared Port, USB, MicroUSB 2.0 gibi bağlantı alternatifleri ile gelecek olan LG G Pad 8.0 özellikleri arasında aynı zamanda, ön; ve arka kamera da yer alıyor, bu sayede, LG G Pad 8.0 ile görüntülü konuşma yapabilmek de olanaklı hale geliyor.
Android 4.4.2 işletim sistemi ile gelen LG G Pad 8.0 nasıl olacak diyenler için, cihazın dört çekirdekli işlemcisinin bulunacağını da belirtelim. LG G Pad 8.0’ın rengi ise beyaz olacak.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.