LG G Pad 8.3 Tablet Ve LG G Pad 8.3 Özellikleri Hakkında Bilgiler

LG G Pad 8.3Bu yazımızda sizlere LG G Pad 8.3 ile ilgili bilgilerden söz ederek LG G Pad 8.3 özelliklerinden bahsedip LG G Pad 8.3 tablet hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden LG G Pad 8.3 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

LG G Pad 8.3 tablet 8.3 milimetre inceliğinde; ve 338 gram ağırlığında olacak. 8.3 inç kapasitif dokunmatik ekranda 16 milyon renk desteği, ve Full HD ekran çözünürlüğü sunan LG G Pad 8.3 özellikleri arasında 16 GB dahili hafıza bulunmaktadır, bununla birlikte, MicroSD kart kullanımı gerçekleştirilerek hafızanın 64 GB daha arttırılabileceğini belirtmemiz gerekmektedir.
LG G Pad 8.3 özellikleri arasında yer alan diğer detay ise 2 GB RAM’in olduğudur. Wi-Fi, Wi-Fi Hotspot, Bluetooth, İnfrared Port, USB, MicroUSB… gibi farklı bağlantı alternatiflerinin bulunduğu LG G Pad 8.3 tablet içerisinde 5 MegaPiksel dahili kamera bulunmakta olup, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren ön kameranın çözünürlüğü ise 1.3 MegaPiksel olarak aktarılmaktadır.
Android 4.2.2 işletim sistemi ile gelecek olan LG G Pad 8.3 içerisinde Qualcomm Snapdragon 600 chipseti, dört çekirdekli 1.7 GHz işlemcisi, ve Li-İon 4600 mAh gücünde pili ile, siyah; ve beyaz renk seçenekleri ile sunulacak.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“LG G Pad 8.3 Tablet Ve LG G Pad 8.3 Özellikleri Hakkında Bilgiler” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.