LG G Pad 8.3 Tablet Ve LG G Pad 8.3 Özellikleri

LG G Pad 8.3Bu yazımızda sizlere, LG tarafından duyurulan LG G Pad 8.3 hakkında bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. LG G Pad 8.3 Tablet, ve LG G Pad 8.3 özellikleri hakkında edinmek istediğiniz bilgileri yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirterek, LG G Pad 8.3 hakkındaki detayların aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

LG G Pad 8.3 özellikleri arasında ilk olarak 8 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Full HD çözünürlüğünde olacak olan LG G Pad 8.3 Tablet, 2 GB RAM; ve SnapDragon 600 1.7 GHz dört çekirdekli işlemci ile birlikte bizlere sunulacak. LG G Pad 8.3 özellikleri arasında yer alacak bir diğer detayın ise Android 4.2.2 işletim sistemi olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
LG G Pad 8.3 Tablet ile ilgili detaylardan söz ederken, LG G Pad 8.3’ün pil gücünün 4600 mAh olmakla birlikte, ağırlığının 338 gram, inceliğinin ise 8.33 milimetre olacağını belirtmemiz gerekmektedir. LG G Pad 8.3 iki farklı renk seçeneği ile gelecek, ve bu seçeneklerin birinin siyah; diğerinin ise beyaz olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. LG G Pad 8.3 için çıkış tarihinin, Ekim 2013 sonrası olacağı tahmin ediliyor…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.