Microsoft Surface 2 Tablet Ve Microsoft Surface 2 İncelemesi

Microsoft Surface 2 TabletBu yazımızda sizlere Microsoft Surface 2 ile ilgili bilgiler vererek Microsoft Surface 2 Tablet için Microsoft Surface 2 özelliklerini aktarıp Microsoft Surface 2 incelemesini gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz hiç zaman kaybetmeden Microsoft Surface 2 hakkındaki bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Microsoft Surface 2’nin SIM kart ile çalışmadığını, Microsoft Surface 2 incelemesini yaptığımız ilk anda belirtelim. 8.9 milimetre inceliğinde bulunan Microsoft Surface 2 Tabletin ağırlığı 676 gram olarak aktarılmaktadır. TFT kapasitif dokunmatik ekranı bulunan Microsoft Surface 2 özellikleri arasında 16M renk desteği, Full HD ekran çözünürlüğü; ve 10.6 inç ekranı bulunmaktadır.
32 GB; ve 64 GB olmak üzere iki farklı dahili hafıza seçeneğine sahip bulunan Microsoft Surface 2 özellikleri arasında MicroSD kart desteği ile hafızayı 64 GB daha arttırmanın da olanaklı olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Bununla birlikte 2 GB RAM’i bulunan Microsoft Surface 2 özellikleri arasında Wi-Fi, Bluetooth 4.0, USB; ve MicroUSB 3.0 bağlantı seçeneklerinin yer aldığını da belirtelim.
Microsoft Surface 2 incelemesinde 5 MegaPiksel otomatik odaklanma; ve LED flaş fonksiyonlu dahili kameranın varlığının yanında, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren 3.5 MegaPiksel ön kameranın yer aldığını da belirtmeyi unutmamamız gerekmektedir. Microsoft Windows 8.1 RT işletim sistemi ile çalışan Microsoft Surface 2 Tablet, Nvidia Tegra 4 T40 chipseti, dört çekirdekli 1.7 GHz Cortex A15 işlemcisi, ve ULP GeForce grafik işlemcisi ile hazırlanmış bulunmaktadır. Koyu Titanyum ise Microsoft Surface 2 için uygun görülen renk olarak belirtilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.