Microsoft Surface Tablet Özellikleri Ve Microsoft Surface Tablet PC

Bu yazımızda sizlere Microsoft Surface tablet PC hakkında bazı bilgiler vereceğiz. Microsoft Surface tablet özelliklerine baktığımızda, tablet PC hakkında görüşlerimizin bir adım daha ileri gittiğini görebiliyoruz. Bakalım Microsoft Surface tablet’i üstün kılan özellikleri neler? İşte Microsoft Surface tablet özellikleri:

Microsoft Surface tablet, iki farklı klavye ile gelecek. Bu klavyelerden bir tanesinin basınca dayanıklı, ve düz olacağını; diğerinin ise, klasik klavyeler gibi çıkıntılı olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Klavyelerden düz olanın kalınlığı sadece 3 milimetre iken, çıkıntılı olan ise 5 milimetre… Bunun yanında, eğer renk merakınız varsa, Microsoft Surface tablet PC farklı renklerde klavyeleri ile birlikte sunulacak haberini de paylaşmamız gerekmektedir.
Microsoft Surface tablet özellikleri arasında ekranından da söz etmemiz gerekirse, 10.6 inç ekranın, filmlere göre belirlendiği belirtiliyor. Yani film izlerken, Microsoft Surface tablet üstü, ve altında siyah çubuklar göremeyeceksiniz.
Microsoft Surface tablet özelliklerinden bir diğerinin de USB ile veri aktarımındaki kolaylık olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Microsoft Surface tablet PC’nin iki farklı sürümünde de USB veri aktarım kolaylığı mevcut olacak…
Microsoft Surface tablet PC iki farklı sürüm ile gelecek; ve birisi Windows RT ile çalışacak iken, bir diğeri de Microsoft Surface Pro olacak. Microsoft Surface tablet ile, bir bilgisayarda yapabileceğiniz her işi yapabilmeniz hedefleniyor. Microsoft Surface Pro’da İntel İ5 işşemci bulunacak, dahili hafıza ise 128 GB olacak…
Microsoft Surface tabletinizi bir akıllı cep ya da başka bir tablet ile bağlantılayabilmenizin olanaklı olacağını da belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.