Navitech Neotab B90 Fiyatı Ve Navitech Neotab B90 Özellikleri

Navitech Neotab B90Bu yazımızda size Navitech Neotab B90 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Navitech Neotab B90 özellikleri, ve Navitech Neotab B90 fiyatı hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. İsterseniz hiç zaman kaybetmeden Navitech Neotab B90 ile ilgili bilgilerin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım:

İlk önce Navitech Neotab B90 fiyatı ile ilgili bilgilerimizi aktararak, Navitech Neotab B90 fiyatında gerçekleşen indirimden faydalanmak için geç kalmamanzı sağlamaya çalışalım: Navitech Neotab B90 fiyatı normal koşullarda 499 TL ikeb, Navitech Neotab B90 indirimi ile Navitech Neotab B90 fiyatının 239 TL olduğunu bilmeniz gerekmektedir. Belirttiğimiz Navitech Neotab B90 fiyatı HepsiBurada’da günün fırsatı olarak sunulmuş bulunmaktadır.
Navitech Neotab B90 özelliklerine baktığımızda ilk olarak 9 inç ekran ile karşılaşıyoruz. Bu ekranda sunulan ekran çözünürlüğü 800 x 480 piksel olarak belirtiliyor. Navitech Neotab B90 özellikleri arasında yer alan bir diğer detay ise Android 4.1 işletim sistemi. Bunun yanında, 1 GHz işlemci, 1 GB RAM, 8 GB dahili hafıza da Navitech Neotab B90 özellikleri arasında yer alıyor. MicroSD kart ile dahili hafıza arttırılabiliyor.
Navitech Neotab B90 içerisinde yer alan dahili kamera 2 MegaPiksel. Bu kamera ile Full HD video kayıtları gerçekleştirilebiliyor. Navitech Neotab B90 içerisindeki pil ise 4500 mAh gücünde. 300 saat bekleme, ve sekiz saat konuşma Navitech Neotab B90 özellikleri arasında mümkün bulunuyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Navitech Neotab B90 Fiyatı Ve Navitech Neotab B90 Özellikleri” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.