Philips T7 Plus Özellikleri Ve Philips T7 Plus Fiyatı

Bugünlerde, pek çok farklı firma, ve marka, kendi tablet PC’sini üretiyor. Bu isimlerden bir tanesi de Philips. Philips tablet PC dünyasına Philips T7 Plus ile giriş yaptı. Philips T7 Plus fiyatının çok uygun olduğunu belirtelim, Philips tablet PC Philips T7 Plus fiyatını yazımızın ilerleyen bölümlerinde açıklayacağız, ama öncesinde Philips T7 Plus özellikleri:

Philips T7 Plus özellikleri arasında ilk olarak 7 inç olan ekranından söz etmemiz gerekmektedir. Philips T7 Plus özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü 1024 x 600… Philips T7 Plus özellikleri arasında sayılması gereken işlemcisi 1 GHz ve tek çekirdekli. Philips T7 Plus özellikleri arasında sayılan RAM’in ise 512 MB olduğunu belirtmemiz gerekiyor.
Philips T7 Plus özelliklerini saymaya devam ederken, VGA ön kamerasından; ve 2 MegaPiksel kamerasının bulunduğundan da bahsetmemiz gerekiyor. Philips T7 Plus özellikleri arasında yer alan dahili hafızası 8 GB, ancak bu dahili hafızanın arttırılabildiğini de belirtmemiz gerekiyor.
Philips T7 Plus özellikleri arasında yer alan pil gücü 4000mAh, bunun yanında, Philips T7 Plus ağırlığının 365 gram, inceliğinin de 13 milimetre olduğunu belirtmemiz gerekiyor. Philips T7 Plus’ın kullandığı işletim sistemi Android 4.0…
Peki ya Philips T7 Plus fiyatı? Philips T7 Plus fiyatının uygun olduğunu söylemiştik: Philips T7 Plus fiyatı 190 dolar…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.