Piranha Business II Tab 9 Tablet PC İçin Piranha Business II Tab 9 Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Piranha Business II Tab 9 hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Piranha Business II Tab 9 tablet PC için, Piranha Business II Tab 9 incelemesi, ve Piranha Business II Tab 9 özelliklerini yazımız içerisinde bulabileceğinizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden Piranha Business II Tab 9 tablet PC hakkında bilgilerimizi aktarmaya başlayalım:

Piranha Business II Tab 9 tablet PC için gerçekleştirilen Piranha Business II Tab 9 incelemesinde, Piranha Business II Tab 9’un ağırlığının 518 gram olduğu görülmüştür. Piranha Business II Tab 9 özellikleri arasında yer alan işlemci hızı 1.4 GHz olmakla birlikte, ARM Cortex A8 Allwinner A10 işlemcinin Piranha Business II Tab 9 tablet PC’de bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Piranha Business II Tab 9 özellikleri arasında yer alan 1 GB DDR3 RAM, ve 8 GB dahili hafızayı da aktarmayı unutmamalıyız. Piranha Business II Tab 9 tablet PC, 9 inç ekranında 800 x 480 piksel ekran çözünürlüğü sunmaktadır. Piranha Business II Tab 9 özellikleri arasında yer alan bir diğer unsurun da kamerası olduğunu belirtmeyi unutmamalıyız. Piranha Business II Tab 9 özellikleri arasında yer alan bir diğer bilgi ise Android 4.0 işletim sistemidir.
Piranha Business II Tab 9 incelemesi ile ilgili aktarmamız gereken diğer bilgilere gelince: kart okuyucusu bulunan Piranha Business II Tab 9, Wireless kablosuz bağlantı özelliğine de sahip bulunmaktadır. HDMI çıkışı, ve çoklu dokunmatik ekranı da Piranha Business II Tab 9 tablet PC’nin diğer özellikleri arasında yer almaktadır…

11 thoughts on “Piranha Business II Tab 9 Tablet PC İçin Piranha Business II Tab 9 Özellikleri

  1. ben de sipariş vermek istiyorum. ama aklıma suite takıldı. acaba suite programları yükleniyor mu .? bilen warsa cevaplarını bekliyorum. şimdiden tşk. iii akşmlar..

    1. Bağlanırsınız. Bu genel sorun değil. Sitemiz içerisinde biraz araştırma yapmanız yeterli; Piranha’nın resmi sitesinde de anlatılıyor internete nasıl bağlanacağınız…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.