Piranha Tablete Nasıl Format Atılır? Piranha Tablete Format Atma Bilgileri

Piranha Tablete nasıl format atılırBu yazımızda sizlere, Piranha tablete nasıl format atılır sorusunun yanıtları arasında yer alan, Piranha tablete format atma bilgilerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Piranha tablet kullanıcısı iseniz, ve Piranha tablete nasıl format atılır diyorsanız, hemen Piranha tablete format atma bilgilerini sizlerle paylaşmaya başlayalım…

İlk olarak Piranha’nın resmi internet sitesine girmeniz, sonrasında da üst menüden, Tablet Bilgisayar kısmına tıklamanız gerekiyor. Burada Tabletler’i seçiyorsunuz, ve tüm Piranha tablet modelleri karşınıza çıkıyor. Kullandığınız Piranha tablet modelini seçerek üzerine tıklıyorsunuz. Ardından da hemen üst kısımda yer alan menüden Destek yazan yere tıklamanız gerekiyor. Bu bölümde, Sürücü Ve Yazılımlar yazan kısma tıklamalısınız. Karşınıza gelen listeden, LiveSuit; ve Android sürümünün bulunduğu dosyaları bilgisayarınıza yüklemelisiniz. Daha sonra ise, bilgisayarınıza indirdiğiniz bu dosyaları sıkıştırılmış hallerinden arındırarak klasör haline getirmelisiniz.
Piranha tablete nasıl format atılır diyenler, kapalı durumdaki Piranha tableti Home tuşuna basılı tutarak USB ile bilgisayarlarına bağlamalıdırlar. Eğer işlemi Home tuşu ile yapamıyorsanız ses açma tuşunu denemeniz gerekmektedir. Daha önceden bilgisayarınıza yüklemiş olduğunuz LiveSuit, ve Android sürümünün yüklenmesi Piranha tablet tarafından gerçekleştirilene kadar, basılı tuttuğunuz Home, ya da ses açma tuşundan elinizi çekmemelisiniz. Yükleme işleminin tamamlanmasının sonrasında, elinizi Home tuşundan çekebilirsiniz. Ortalama yirmi saniye içerisinde Piranha tablet indirme işlemini gerçekleştirmeye başlayacaktır. Eğer Piranha tablete format atma sırasında sürücüler yüklenmez ise, ya da aygıtın bilinmeyen aygıt olduğu belirtilirse, bu durumda LiveSuit klasörü içerisinde yer alan USB Driver klasörünü açarak tanıtma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.
Bu işlemlerin gerçekleştirilmesinin sonrasında, Livesuit klasörü içerisinde yer alan Lşve Suit uygulamasını çalıştırın. Live Suit yok ise, Rk Batch Tool’u çalıştırmalısınız. Her iki uygulamanın da mantığı birbiri ile aynıdır. Select İmg’yi açın. Buradan da indirmiş olduğunuz ROM dosyasını seçin. Bunun ardından da SysUpdate’ye tıklayın, ve yükleme işleminin başlamasını sağlayın. Yükleme işlemi sırasında cihazınıza dokunmanıza gerek olmadığı gibi, USB kablosunu da kesinlikle çıkartmamalısınız.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.