Probook Tablet Modeli Probook PRBT702’yi Tanıyalım

Bu yazımızda sizler için Probook tablet modelleri arasında yer alan Probook PRBT702 hakkında bilgilerimizi aktarmaya çalışacağız. Probook PRBT702 tablet ile ilgili sahip olmak istediğiniz tüm detaylı bilgilere, yazımız içerisinde sahip olabileceğinizi bilmeniz gerektiğini belirterek, Probook PRBT702 tablet tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Probook tablet bilgisayar modelleri arasında yer alan Probook PRBT702 için seçilmiş olan renk Gümüş. İçerisinde 800 MHz işlemci bulunan Probook PRBT702 tablet, Resistive iki noktalı dokunmatik tablet ekranı ile birlikte, 7 inç olarak sunulmaktadır. Bu ekran için belirlenmiş olan ekran çözünürlüğünün de 800 x 480 olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.
Probook PRBT702 özellikleri arasında yer alan RAM’ın 256 MB olduğunu, bununla birlikte, 3G desteğinin bulunmadığını da belirtmemiz gerekmektedir. Bluetooth desteği de bulunmayan Probook tablette, Wi-Fi, ve Wlan desteği bulunmaktadır. 2700 mAh pile sahip olan Probook PRBT702 tablet için bir de kamera hazırlanmıştır. 500 gram ağırlığı bulunan Probook PRBT702 tablet içerisinde, Android 2.2 işletim sistemi yüklü olarak bizlere ulaşmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.