Probook Tablet PC Probook PRBT105 Özelliklerini İnceleyelim

Bu yazımızda sizlere, Probook tablet PC Probook PRBT105 hakkında bilgiler vermeye, ve Probook PRBT105 özelliklerini tanıtmaya çalışacağız. Eğer bir Probook tanlet PC almayı düşünüyorsanız, gelin vakit harcamadan sizlere Probook PRBT105 hakkında edindiğimiz bilgilerimizi aktaralım:

Probook PRBT105 özellikleri arasında ilk olarak bahsetmemiz gereken, Probook PRBT105’ün rengidir, ve Probook tablet PC rengi gümüş olarak belirlenmiştir. Probook PRBT105 özellikleri arasında yer alan işlemci hızının da 1.5 GHz olduğunu belirtmemiz gerekir. 10 inç ekranı bulunan Probook PRBT105 üzerinde, kapasitif çoklu dokunmatik ekran ile birlikte 1024 x 768 piksel olan bir ekran çözünürlüğü bulunmaktadır.
Probook tablet PC Probook PRBT105 üzerinde bulunan RAM 1 GB DDR3’tür; bunun yanında, Probook PRBT105’ün, WLAN ve Wi-Fi destekli olduğunu da belirtmemiz gerekir. Kamerası bulunan Probook PRBT1055000 mAh gücünde bir pil ile birlikte gelmektedir. 670 gram olan ağırlığı ile size ulaşacak olan Probook PRBT105 özelliklerinden bir diğeri de Android 4.0 işletim sistemine sahip olmasıdır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Probook Tablet PC Probook PRBT105 Özelliklerini İnceleyelim” için bir yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.