Reeder A7S Tablet

Reeder A7S telefon özelliğiAkıllı cihazların büyük bir hızla yayıldığı günümüzde artık tek bir özellik bu cihazlar için yeterli olmuyor. Özellikle akıllı telefon ve tablet özelliğinin bir arada kullanılabildiği cihazlar son zamanlarda daha çok tercih edilmeye başlandı. Böylece hem telefon hem de tablet taşıma derdi son buluyor. Artık Reeder A7S tablet gibi cihazlar sayesinde hem telefon hem de tablet için tek bir cihaz yeterli oluyor. Hazır Reeder A7S tabletten konu açılmışken cihaz hakkında bazı bilgileri de paylaşmadan geçmeyelim.

Reeder A7S tablet, 2 MP arka ve 0.3 MP ön kameralara sahip bir cihaz olarak üretiliyor. 1 GB DDR 3 RAM belleği bulunan tablette 4 GB da dahili bellek bulunuyor. 1.2 GHz. Hızındaki Duo Cortex A5 işlemcisi ile kendisinden beklenenden çok daha güzel bir performans sunuyor kullanıcılarına. Ayrıca Reeder A7S telefon özelliği bulunan bir cihaz. Reeder A7S telefon olarak kullanmak isteyenlerin ayrıca ek ayarlar yapması gerekmektedir. Bir nevi yazılım güncellemesi olan bu işlemde her şeyi özenle yapmalısınız. Böylece herhangi bir hatayla karşılaşmadan rahatlıkla işlemleri tamamlayabilirsiniz. Reeder A7S telefon özelliği aktif etmek için şu basamakları takip edin:

* Şarj seviyesi en az % 80 ve üzeri olmalıdır.
* Tabletin sürümüne göre uygun olan ROM programını indirin.
* Smart Phone Flash Tool indirin ve kurun.
* Programı kurduktan sonra Scatter-Loading basın.
* KEP–Reeder A7S-MR7063H1C8​W1-20140506 klasörüne girip MT6582_Android_scatter a seçin ve download’a basın.
* Tableti USB bağlantısı ile bilgisayara bağlayın. Reset tuşuna toplu iğne yardımıyla basarak kapatın. Artık ROM yüklenmeye başlayacaktır.
* İşlem başladıktan sonra ortalama 8 dk. Sürüyor. Bu esnada tabletinizi asla bilgisayardan çekmeyin ve bilgisayarınızı da kapatmayın. Hepsi bu kadar. Tabletiniz yeniden başlandıktan artık telefon özelliğini de kullanmaya başlayabileceksiniz.

Son olarak Reeder A7S tablet neden donuyor sorusuna cevap verelim. Öncelikle bu donmanın iki sebebi olabilir. Birincisi yazılımsal bir hata olabilir. Son olarak yüklediğiniz veya kaldırdığınız bir uygulama bu duruma yol açmış olabilir. Bir diğeri de donanımsal bir hatadan kaynaklı olabilir. Bu donma hiç gitmeden uzun zamandan beri beklerse derhal en yakın yetkili servise götürmenizi öneririz.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.