Reeder Tablet Nasıl Diyenlere Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet İle İlgili Bilgiler

Reeder ReedPAD4N 4GB 7 3G TabletBu yazımızda sizlere, Reeder tablet nasıl sorusunun yanıtları arasında yer alan Reeder tablet özelliklerinden söz edeceğiz. Reeder tablet özelliklerinden söz eder; ve Reeder tablet nasıl sorusunun yanıtlarını verirken de Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet ile ilgili bilgileri vererek, Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet tanıtımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. O halde hiç zaman kaybetmeden soralım: Reeder tablet nasıl?

Reeder tablet nasıl? Reeder tablet özellikleri arasında yer alan Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet’in ekran boyutu 7 inç’tir. Android 4.0 işletim sistemi ile gelen, ve dahili hafızası 4 GB olan Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet’in 512 MB RAM’i bulunmaktadır. Cortex A9 işlemcisi bulunan Reeder tablet özellikleri arasında 10.2 milimetre incelikten söz etmemiz de gerekmektedir.
Reeder tablet nasıl diyenler için Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet içerisinde bulunan bağlantı seçenekleri arasında, Bluetooth, 3G, Wi-Fi gibi detaylar da yer almaktadır, ancak HDMI girişi bulunmayan Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet içerisinde, görüntülü konuşmayı olanaklı hale getiren çift kamera özelliğinden de söz etmemiz gerekmektedir. Dahili kameranın çözünürlüğü 2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir.
Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet özellikleri arasında yer alan 4 GB dahili hafıza MicroSD kart ile arttırılabilmektedir. Bununla birlikte, GPS, ve USB girişi de Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet içerisinde yer almakta olan diğer detaylardır. 7 inç olan ekran boyutunda sunulan ekran çözünürlüğü 1024 x 600 piksel olarak belirtilmektedir.

3 thoughts on “Reeder Tablet Nasıl Diyenlere Reeder ReedPAD4N 4GB 7″ 3G Tablet İle İlgili Bilgiler

  1. ben geçen hafta reeder tablet aldım. iki oyun yükledim ve tablet kapandı bi daha da açılmadı yarım saat kullandm bozuldu. paramı çöpe atsam bu kadar içim yanmazdı. kesinlikle tavsiye etmiyorum

  2. Telefonolarak kullanma özelliği nasıl aktif hale getirilebilir eğer bu özellik çalışırsa etrafımda 100 kişi bu tableti alabilir yaptığım iş ulus ve uluslar arası tır şoförlüğü yardımcı olursanız çok makbule geçer teşekkürler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.