ReedPAD3 Lite Plus Ve ReedPAD3 Lite Plus Tablet Bilgisayar Bilgileri

Bu yazımızda sizlere, ReedPAD3 Lite Plus hakkında bilgiler aktarmaya çalışacağız. ReedPAD3 Lite tablet; ve ReedPAD3 Lite tablet bilgisayar ile ilgili bilgi sahibi olarak ReedPAD3 Lite tablet bilgisayar için ReedPAD3 Lite Plus özelliklerini öğrenmek için yazımızdan destek alabilirsiniz… İşte ReedPAD3 Lite Plus:

ReedPAD3 Lite tablet ile 1 GB RAM; ve 1.5 GHz işlemci sunulmaktadır. 7 inç Multi Touch ekran da ReedPAD3 Lite tablet bilgisayar ile birlikte elinize ulaşacak olan boyut olarak karşınıza çıkmaktadır. ReedPAD3 Lite Plus içerisinde yüklü olan işletim sistemi Android 4.0 olmakla birlikte, ReedPAD3 Lite tablet için uygun görülen dahili hafıza 8 GB olmuştur. ReedPAD3 Lite tabletin hafızasının 32 GB’a kadar MicroSD kart ile arttırılabildiğini de belirtmemiz gerekmektedir.
ReedPAD3 Lite Plus ile görüntülü görüşme yapabilmeniz adına, ReedPAD3 Lite Plus’ta bir ön kamera bulunduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Sesin ve de görüntünün HDMI ile aktarılabildiği ReedPAD3 Lite tablette aynı damanda Flash 11 desteği bulunmaktadır, ve bu sayede, ReedPAD3 Lite Plus ile kesintisiz internet keyfini doyasıya yaşamanız olanaklı hale gelmektedir.
ReedPAD3 Lite Plus içerisinde bulunan Wi-Fi bağlantısı sayesinde internet bağlantılarının gerçekleştirilebilmesi olanaklı iken, USB 2.0 ile de veri aktarımının gerçekleştirildiğini belirtmeyi unutmamalıyız. Sadece 320 gram ağırlığında bulunan ReedPAD3 Lite Plus’un G-Sensör özelliği de mevcuttur.
ReedPAD3 Lite tabletin ön kamerasının çözünürlüğü 0.3 MegaPiksel iken, ReedPAD3 Lite tablet bilgisayarın arkasında bir kamera bulunmamaktadır. ReedPAD3 Lite Plus’ta 3000 mAh gücünde bir pil bulunmaktadır, ve bu pil sayesinde ReedPAD3 Lite tabletin şarjının 10 saate kadar idare edebildiği belirtilmektedir. 10.2 milimetre inceliği bulunan ReedPAD3 Lite Plus fiyatının ise bu özelliklere göre oldukça uygun olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. ReedPAD3 Lite fiyatı 259 TL olarak belirlenmiş bulunmaktadır.

One thought on “ReedPAD3 Lite Plus Ve ReedPAD3 Lite Plus Tablet Bilgisayar Bilgileri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.