Samsung ATIV Tab Ve Samsung ATIV Tab Özellikleri

Bu yazımızda sizlere, Samsung ATIV Tab, ve Samsung ATIV Tab özellikleri hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Samsung ATIV Tab ürünü hakkında detaylı bilgiye sahip olacaksınız, fakat öncesinde belirtmeliyiz ki: Samsung ATIV ailesi, WindowsPhone 8 işletim sistemi ile çalışıyor. İşte Samsung ATIV Tab özellikleri ile ilgili detaylı bilgiler:

Samsung ATIV Tab için belirlenmiş olan ekran büyüklüğü 10.1 inç Samsung ATIV Tab özellikleri arasında 10.1 inç için belirlenmiş olan ekran çözünürlüğü ise, 1366 x 768 piksel… Samsung ATIV Tab özelliklerine bakmaya devam ederken, çift çekirdekli işlemcinin hızının 1.5 GHz olduğunu da görmekteyiz.
Samsung ATIV Tab, içerisinde 2 GB RAM’i ile birlikte gelirken, Samsung ATIV Tab için iki farklı dahili hafıza seçeneğinin bulunduğunu belirtmeyi de unutmamalıyız: 32 GB, ve 64 GB seçenekleri ile, Samsung ATIV Tab’a sahip olabileceksiniz. Samsung ATIV Tab özellikleri arasında yer alan iki kameradan da söz etmek gerekiyor ki bu kameraların bir tanesi Samsung ATIV Tab arkasında yer alan; 5 MegaPiksel çözünürlüğündeki kamera. Samsung ATIV Tab’ın ön yüzünde bulunan kameranın çözünürlüğü ise 1.9 MegaPiksel.
Samsung ATIV Tab içerisinde 8200 mAh gücünde bir pil bulunuyor. Bunun yanında, Samsung ATIV Tab özellikleri arasında yer alan incelik 8.9 milimetre, Samsung ATIV Tab ağırlığının ise 570 gram olduğunu belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.