Samsung Galaxy Tab 2 7.0 İncelemesi İle Samsung Galaxy Tab 2 7.0 Özelliklerini Öğrenelim

Bu yazımızda sizler için Samsung Galaxy Tab 2 7.0 incelemesi gerçekleştirerek, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaya çalışacağız. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri ile birlikte, daha fazla zaman kaybetmeden dilerseniz Samsung Galaxy Tab 2 7.0‘ı tanımaya başlayalım:

Samsung Galaxy Tab 2 7.0’ı, telefon görüşmeleri için kullanamayacağınızı belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında yer alan Samsung Galaxy Tab 2 7.0 işletim sisteminin Android 4.0 olduğunu; ve cihaz içerisinde, Android işletim sisteminin kullanıldığını belirtmeyi de unutmamalıyız. Samsung Galaxy Tab 2 7.0 incelemesine devam edecek olursak, 344 gram ağırlık, ve 10.5 milimetrelik bir incelikle karşılaştığımızı da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında yer alan bir diğer şey 4000 mAh olan Samsung Galaxy Tab 2 7.0 pil gücüdür. Bunun yanında, Samsung Galaxy Tab 2 7.0 özelliklerinden bir diğeri de 7 inçlik ekranıdır, LCD ekranda kullanılan çözünürlük: 1024 x 600 piksel olarak belirtilmektedir. Galaxy Tab 2 7.0 özellikleri arasında yer alan 3 MegaPiksel kameranın, ön yüzde de VGA kamera olarak kullanıldığını belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.