Samsung Galaxy Tab 2 Ve Samsung Galaxy Tab 2 Özellikleri

Yazımız içerisinde sizlere Samsung Galaxy Tab 2 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri hakkında aradığınız detaylı bilgilere yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz. O halde isterseniz sizlere daha fazla zaman kaybettirmeden Samsung Galaxy Tab 2’yi tanıtmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında ilk olarak Android 4.0 işletim sisteminin yer aldığından bahsedelim; sonrasında ise, Samsung Galaxy Tab 2’nin 7 inç ekranı olduğunu belirtelim. Peki ya Samsung Galaxy Tab 2 ekran çözünürlüğü? 1024 x 600 piksel olarak Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında, cihazın 7 inçlik ekranındaki ekran çözünürlüğünden söz etmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 2 özelliklerinden söz etmeye devam ederken, karşımıza çıkan bir diğer bilginin de, 16 GB dahili hafıza olduğunu belirtmeliyiz. 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi bulunan Samsung Galaxy Tab 2’nin, 344 gram ağırlığı bulunmaktadır. Bluetooth, 3G, Wi-Fi… gibi özellikler de Samsung Galaxy Tab 2 içerisinde yer alırken, Samsung Galaxy Tab 2’nin kamerasının, ve kart okuyucusunun bulunduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.