Samsung Galaxy Tab 2 Ve Samsung Galaxy Tab 2 Özellikleri

Yazımız içerisinde sizlere Samsung Galaxy Tab 2 ile ilgili bilgiler vereceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri hakkında aradığınız detaylı bilgilere yazımız içerisinde ulaşabileceksiniz. O halde isterseniz sizlere daha fazla zaman kaybettirmeden Samsung Galaxy Tab 2’yi tanıtmaya başlayalım:

Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında ilk olarak Android 4.0 işletim sisteminin yer aldığından bahsedelim; sonrasında ise, Samsung Galaxy Tab 2’nin 7 inç ekranı olduğunu belirtelim. Peki ya Samsung Galaxy Tab 2 ekran çözünürlüğü? 1024 x 600 piksel olarak Samsung Galaxy Tab 2 özellikleri arasında, cihazın 7 inçlik ekranındaki ekran çözünürlüğünden söz etmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 2 özelliklerinden söz etmeye devam ederken, karşımıza çıkan bir diğer bilginin de, 16 GB dahili hafıza olduğunu belirtmeliyiz. 1 GHz çift çekirdekli işlemcisi bulunan Samsung Galaxy Tab 2’nin, 344 gram ağırlığı bulunmaktadır. Bluetooth, 3G, Wi-Fi… gibi özellikler de Samsung Galaxy Tab 2 içerisinde yer alırken, Samsung Galaxy Tab 2’nin kamerasının, ve kart okuyucusunun bulunduğunu belirtmeyi de ihmal etmemeliyiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.