Samsung Galaxy Tab 3 8.0 İle İlgili Beklenen Samsung Galaxy Tab 3 8.0 Özellikleri

Samsung Galaxy Tab 3 8.0Bu yazımızda sizin için Samsung Galaxy Tab 3 8.0 ile ilgili sızdırılan bazı bilgilerden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 3 8.0 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Samsung Galaxy Tab 3 8.0 özellikleri ile ilgili detayları yazımız içerisinde bularak Samsung Galaxy Tab 3 8.0’ı şimdiden tanımaya ne dersiniz?

Samsung Galaxy Tab 3 8.0, isminden de anlaşılacağı gibi sekiz inç olacak, ve ekran çözünürlüğü de 1280 x 800 olacak. 1.5 GHz çift çekirdekli bir işlemci kullanımı gerçekleştirecek olan Samsung Galaxy Tab 3 8.0 özellikleri arasında yer alması beklenen pil gücü ise, 4500 mAh olarak belirtiliyor.
Samsung Galaxy Tab 3 8.0’ın ağır olmayacağını, ve ağırlığının 330 gram civarında olacağını belirtmeliyiz. Bununla birlikte, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 inceliğinin de 6.95 milimetre gibi oldukça ince bir yapıda olacağını belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 3 8.0 özellikleri arasında yer alacak olan kameranın 3 MegaPiksel olacağı tahmin edilmekle birlikte, ön kameranın da 1.3 MegaPiksel olup görüntülü konuşmaya olanak tanıyacağı tahmin ediliyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.