Samsung Galaxy Tab 3 Plus Ve Samsung Galaxy Tab 3 Plus Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile ilgili bilgilerden, ve Samsung Galaxy Tab 3 Plus özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Tab 3 Plus’ın tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında ilk olarak 10 inç ekranı için uygun görülen ekran çözünürlüğünün 2560 x 1600 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci de yer almaktadır. Samsung Galaxy Tab 3 Plus içerisinde 4G LTE bağlantısının, ve Bluetooth özelliğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 3 Plus üç farklı seçenek ile gelecek. Bunlardan biri 16 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus, diğeri 32 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus; bir diğeri ise 64 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus… Bununla birlikte Samsung Galaxy Tab 3 Plus içerisinde MicroSD kart kullanımının olanaklı olacağını da belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Tab 3 Plus özelliklerinden bir başkası da 2 GB RAM’e sahip olacak olması.
Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile 1080 piksel kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebilecek. Bunun yanında Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında yer alan işletim sisteminin de Android 4.2 olduğunu belirtmeliyiz. Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile ilgili diğer bilgiler de önümüzdeki günlerde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.