Samsung Galaxy Tab 3 Plus Ve Samsung Galaxy Tab 3 Plus Özellikleri

Bu yazımızda sizlere Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile ilgili bilgilerden, ve Samsung Galaxy Tab 3 Plus özelliklerinden söz edeceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Dilerseniz zaman kaybetmeden Samsung Galaxy Tab 3 Plus’ın tanıtımını gerçekleştirmeye başlayalım:

Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında ilk olarak 10 inç ekranı için uygun görülen ekran çözünürlüğünün 2560 x 1600 piksel olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında 1.7 GHz çift çekirdekli işlemci de yer almaktadır. Samsung Galaxy Tab 3 Plus içerisinde 4G LTE bağlantısının, ve Bluetooth özelliğinin bulunduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Samsung Galaxy Tab 3 Plus üç farklı seçenek ile gelecek. Bunlardan biri 16 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus, diğeri 32 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus; bir diğeri ise 64 GB Samsung Galaxy Tab 3 Plus… Bununla birlikte Samsung Galaxy Tab 3 Plus içerisinde MicroSD kart kullanımının olanaklı olacağını da belirtmemiz gerekiyor. Samsung Galaxy Tab 3 Plus özelliklerinden bir başkası da 2 GB RAM’e sahip olacak olması.
Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile 1080 piksel kalitesinde video kayıtları gerçekleştirilebilecek. Bunun yanında Samsung Galaxy Tab 3 Plus özellikleri arasında yer alan işletim sisteminin de Android 4.2 olduğunu belirtmeliyiz. Samsung Galaxy Tab 3 Plus ile ilgili diğer bilgiler de önümüzdeki günlerde yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.