Samsung Galaxy Tab S Çıkış Tarihi Ve Samsung Galaxy Tab S Özellikleri

Samsung Galaxy Tab SBu yazımızda sizlere, Samsung Galaxy Tab S hakkında bilgiler vererek, Samsung Galaxy Tab S özelliklerinden söz ederek, Samsung Galaxy Tab S çıkış tarihi hakkındaki bilgilerimizin aktarımını gerçekleştireceğimizi belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Samsung Galaxy Tab S ile ilgili bilgi sahibi olmak, Samsung Galaxy Tab S özellikleri, ve Samsung Galaxy Tab S çıkış tarihini öğrenmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden bilgilerimizin aktarımını gerçekleştirmeye başlayalım…

Samsung Galaxy Tab S çıkış tarihi Türkiye için, Samsung tarafından yapılan açıklamaya göre 15 Ağustos dolayları olacak. İki farklı cihazı bulunan Samsung Galaxy Tab S’lerden birinin ekran boyutu 8.4 inç, diğeri ise 10.5 inç olarak belirtiliyor. Gelişmiş özelliklere sahip olan Samsung Galaxy Tab S’lerin her ikisinin de teknik; ve donanımsal özellikleri aynı. Değişik olan ise, sadece ekran boyutu…
Android 4.4 işletim sistemine sahip olan Samsung Galaxy Tab S’lerin işlemcisi Exynos 5 Octa dört çekirdekli 1.9 GHz. Led aydınlatmalı 8 MegaPiksel dahili kamerası bulunan Samsung Galaxy Tab S’lerin görüntülü konuşma için kullanılan ön kameralarının çözünürlüğü ise 2.1 MegaPiksel, ve Full HD kayıt yapabiliyor.
Samsung Galaxy Tab S 8.4’ün pili 4900 mAh gücünde iken, Samsung Galaxy Tab S 10.5’in pili ise 7900 mAh gücünde. 6.6 milimetre inceliğinde olan Samsung Galaxy Tab S’lerden, Samsung Galaxy Tab S 8.4 294 gram, Samsung Galaxy Tab S 10.5 ise 465 gram ağırlığı ile biliniyor.
Samsung Galaxy Tab S özellikleri arasında yer alan ekran çözünürlüğü değerlerine baktığımızda, 2560 x 1600 piksel değerini görmekteyiz. 16 GB, ve 32 GB dahili hafıza alternatiflerine sahip olacak olan Samsung Galaxy Tab S’lerin, MicroSD kullanımı gerçekleştirilerek hafızaları 128 GB’a kadar daha arttırılabilecek. Cihazların 3 GB RAM’leri bulunuyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.