Samsung’un Yeni Ürünlerinden Biri Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus Özellikleri

Tablet bilgisayar; ve tablet PC alanında, kaliteli ürün grupları ile hizmet veren Samsung’un tablet PC‘leri arasında yer alan Tab 7.0 Plus hakkında bilgi vererek, sizlere, Samsung Tab 7.0 Plus özelliklerini tanıtmaya çalışacağız… Samsung tablet bilgisayarlar arasında yer alan, Samsung’un yeni ürünü Samsung Tab 7.0 Plus özelliklerine genel bir bakış attığımızda, Samsung Tab 7.0 Plus’ta mini uygulamaların bulunduğunu görüyoruz. Samsung Tab 7.0 Plus özellikleri arasında Samsung canlı panelinden de yararlanma imkanına sahipsiniz. Samsung Tab 7.0 Plus özellikleri arasındaki bir diğer unsur Android™ 3.2 Honeycomb Platformu iken; Samsung tablet bilgisayarları arasında yer alan Samsung Tab 7.0 Plus, aynı zamanda taşınabilir tasarıma da sahiptir.

Galaxy Tab 7.0 Plus özellikleri hakkında genel bilgiler almaya devam ettiğimizde, Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus’ın, günümüzün gelişen teknolojilerine hızlı bir şekilde uyum sağlayan Samsung tablet bilgisayarlarından biri olduğunu belirtmemiz gerekmektedir. Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus 7” taşınabilir bir tasarıma sahiptir. Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, çift çekirdekli işlemcinin 1.2 GHz hızında olduğunu da görüyoruz. Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus özellikleri arasında gelişmiş multimedya çalışmalarının yanısıra, güncellenebilir Android ve işletim sisteminden; ayrıca da hızlı internet bağlantısından söz etmek mümkündür.
Samsung tablet bilgisayarlar arasında yer alan Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus özellikleri arasında, Samsung’un yeni ürünü olan Samsung Tablet PC’nin ağırlığının 345 gram olduğunun da belirtilmesi gerekmektedir. Samsung Tablet PC, aynı zamanda tek el ile çalıştırılabilecek kadar kullanışlı; bir kitap boyutunda olması nedeniyle de pratiktir. Samsung tablet bilgisayar, bu anlamda, hareket halindeyken de kullanım kolaylığı sunmaktadır.
Samsung tablet bilgisayarlar arasında yer alan bu muhteşem ürün, Samsung’un yeni ürünleri arasında kendisine yer bulmakta; ve Samsung Galaxy Tab 7.0 Plus özellikleri ile, kullananların aklını cezbetmektedir…

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.