Sony Tablet S Hakkında Bilgi Sahibi Olun Sony Tablet S Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Sony Tablet S hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sony Tablet S özelliklerine yazımız içerisinden ulaşabilecek, ve Sony Tablet S’i daha yakından tanıma olanağına sahip olabileceksiniz. İşte Sony Tablet S:

Sony Tablet S özelliklerine baktığımızda, ilk olarak Sony Tablet S’in kaliteli kasası ile karşılaşıyoruz: yekpare alüminyum kasa, Sony Tablet S’in kasası olarak kullanılmış durumda. Sony Tablet S özellikleri hakkında bilgi vermeye devam ederken belirtmemiz gereken bir diğer konu da Sony Tablet S için belirlenmiş olan ekran boyutu, ki Sony Tablet S, 9.4 inç ekranı ile, kendisini tercih edenlerin rahat kullanımını olanaklı hale getiriyor.
Sony Tablet S özellikleri arasında yer alan bir diğer şey de Sony Tablet S için kullanılmış olan işlemci: 1.4 GHz dört çekirdekli işlemci, Sony Tablet S’in çalışmasını olanaklı hale getiriyor. Sony Tablet S özellikleri arasında yer alan, ve Sony Tablet S’e güç veren bir diğer nokta da sahip olduğu RAM: 1 GB… Sony Tablet S çözünürlüğünün 720 piksel olduğunu da belirtmemiz gerekmektedir.
Sony Tablet S özelliklerinden söz etmeye devam ederken, dahili hafızasının, arttırılablir olmakla birlikte 32 GB olduğunu, Android 4.0 işletim sistemini kullanmakla birlikte Android 4.1 işletim sistemine güncellenebileceğini, ve 5000 mAh pil gücü ile, ortalama on saatlik bir kullanımı olanaklı hale getirdiğini de belirtmemiz gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.