Sony Xperia Tablet Çıkış Tarihi Ve Sony Xperia Tablet Özellikleri

Bu yazımızda sizler için Sony Xperia Tablet hakkında bilgiler vermeye çalışacağız. Sony Xperia Tablet için Sony Xperia Tablet ne zaman sorusunun yanıtı ile, sizlere vereceğimiz bilgileri paylaşmaya başlayacak olursak, Sony Xperia Tablet çıkış tarihinin, Eylül ayı içerisinde bir zamanda gerçekleşmesi bekleniyor. Sony Xperia Tablet ne zaman sorusunun bir diğer yanıtı ise, Sony Xperia Tablet tanıtımının ne zaman gerçekleştirileceği: 29 Ağustos 2012’de, Sony Xperia Tablet tanıtımının yapılması bekleniyor.

Sony Xperia Tablet hakkında bilgi vermeye, Sony Xperia Tablet özellikleri ile devam etmek istersek: Sony Xperia Tablet’in üç farklı şekilde piyasaya çıkması bekleniyor… Depolama alanı 16 GB olan Sony Xperia Tablet, depolama alanı 32 GB olan Sony Xperia Tablet; ve depolama alanı 64 GB olan Sony Xperia Tablet… Bununla birlikte, Sony Xperia Tablet özelliklerinden bir diğeri de MicroSD kart girişi olacak, ve böylelikle, Sony Xperia Tablet’te, hafızanın sınır tanımayacağı belirtiliyor.
Sony Xperia Tablet özelliklerine bakmaya devam ettiğimizde, Sony Xperia Tablet arkasında 8 MegaPiksel kamerasının, önünde ise 1 MegaPiksel kamerasının bulunduğunu görüyoruz. 6.000 mAh pili ile gelecek olan Sony Xperia Tablet’in, on saate kadar dayanacak bir şarjının olacağı tahmin ediliyor. 1.3 GHz ise, Sony Xperia Tablet için tahmin edilen işlemci olarak belirtiliyor.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

“Sony Xperia Tablet Çıkış Tarihi Ve Sony Xperia Tablet Özellikleri” için 2 yorum

  1. bir tv kanalından xperia x2 android işletim sistemi olan bir tablet aldım. bir süre kullandım, desenini yanlış girmemizden dolayı, tablet`im bizden (,Kilidi açmak için Googlehesabınızla oturum açın) istiyor. ayrıca gmail ile açılmıyor, (geçersiz kullanıcı adı veya şifre) yazısı çıkıyor? YARDIMCI OLABİLİRSENİZ DEVİNİRİM!..

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.