0

Sony Xperia Tablet Z LTE Özellikleri Ve Sony Xperia Tablet Z LTE İncelemesi

Sony Xperia Tablet Z LTEBu yazımızda sizlere Sony Xperia Tablet Z LTE ile ilgili bilgilerden söz ederek, Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri, ve Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Sony Xperia Tablet Z LTE ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden Sony Xperia Tablet Z LTE özelliklerine bakıp, Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesini gerçekleştirelim:Radyo Dinle

MicroSIM ile çalışan Sony Xperia Tablet Z LTE 6.9 milimetre inceliğinde; ve 495 gram ağırlığındadır. LED Backlit LCD kapasitif dokunmatik ekrana sahip bulunan Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği; ve 1200 x 1920 piksel ekran çözünürlüğünden; ve 10.1 inç olan ekrandan söz etmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesine göre, ekran çözünürlüğünün ekran boyutuna olan oranı 224 ppi olarak belirtilmektedir.
Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB olmakla birlikte, MicroSD kart ile bu hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir. Bunun yanında, 2 GB RAM’e sahip olan Sony Xperia Tablet Z LTE’de, GPRS, EDGE, 42 Mbps veri akışı, Wi-Fi, Dual Band, DLNA, Wi-Fi Hotspot, İnfrared Port, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0… gibi gelişmiş bağlantı alternatifleri de bulunmaktadır. 8.1 MegaPiksel otomatik odaklanmalı dahili kamerası bulunan Sony Xperia Tablet Z LTE’nin, görüntülü konuşma için kullanılan ön kamerasının çözünürlüğü ise 2.2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.1.2 işletim sistemi ön yüklü olarak gelen Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesinde, cihazın, Android 4.3 sürümü güncellemesini aldığı da gözlemlenmektedir. Qualcomm Snapdragon dört çekirdekli 1.5 GHz Krait işlemci ile gelen Sony Xperia Tablet Z LTE içerisinde Adreno 320 grafik işlemci de yer almaktadır. Li-Po 6000 mAh gücünde pil ile gelen Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesinde, cihaz ile 1270 saate kadar bekleme yapılabileceği, bununla birlikte, multimedya kullanımında on saat etkin olabileceği, 110 saat ise müzik dinlemenin olanaklı olacağı aktarılmaktadır.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.