Sony Xperia Tablet Z LTE Özellikleri Ve Sony Xperia Tablet Z LTE İncelemesi

Sony Xperia Tablet Z LTEBu yazımızda sizlere Sony Xperia Tablet Z LTE ile ilgili bilgilerden söz ederek, Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri, ve Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Sony Xperia Tablet Z LTE ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, zaman kaybetmeden Sony Xperia Tablet Z LTE özelliklerine bakıp, Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesini gerçekleştirelim:

MicroSIM ile çalışan Sony Xperia Tablet Z LTE 6.9 milimetre inceliğinde; ve 495 gram ağırlığındadır. LED Backlit LCD kapasitif dokunmatik ekrana sahip bulunan Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri arasında 16M renkli ekran desteği; ve 1200 x 1920 piksel ekran çözünürlüğünden; ve 10.1 inç olan ekrandan söz etmemiz gerekmektedir. Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesine göre, ekran çözünürlüğünün ekran boyutuna olan oranı 224 ppi olarak belirtilmektedir.
Sony Xperia Tablet Z LTE özellikleri arasında yer alan dahili hafıza 16 GB olmakla birlikte, MicroSD kart ile bu hafıza 64 GB daha arttırılabilmektedir. Bunun yanında, 2 GB RAM’e sahip olan Sony Xperia Tablet Z LTE’de, GPRS, EDGE, 42 Mbps veri akışı, Wi-Fi, Dual Band, DLNA, Wi-Fi Hotspot, İnfrared Port, Bluetooth 4.0, USB, MicroUSB 2.0… gibi gelişmiş bağlantı alternatifleri de bulunmaktadır. 8.1 MegaPiksel otomatik odaklanmalı dahili kamerası bulunan Sony Xperia Tablet Z LTE’nin, görüntülü konuşma için kullanılan ön kamerasının çözünürlüğü ise 2.2 MegaPiksel olarak belirtilmektedir. Android 4.1.2 işletim sistemi ön yüklü olarak gelen Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesinde, cihazın, Android 4.3 sürümü güncellemesini aldığı da gözlemlenmektedir. Qualcomm Snapdragon dört çekirdekli 1.5 GHz Krait işlemci ile gelen Sony Xperia Tablet Z LTE içerisinde Adreno 320 grafik işlemci de yer almaktadır. Li-Po 6000 mAh gücünde pil ile gelen Sony Xperia Tablet Z LTE incelemesinde, cihaz ile 1270 saate kadar bekleme yapılabileceği, bununla birlikte, multimedya kullanımında on saat etkin olabileceği, 110 saat ise müzik dinlemenin olanaklı olacağı aktarılmaktadır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.