Surface 2 Nasıl Olacak? İşte Belirlenen Surface 2 Özellikleri

Surface 2 özellikleriBu yazımızda sizlere Surface 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Surface 2 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface 2 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Surface 2 ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, Surface 2 özelliklerini aktarmak için hiç zaman kaybetmeyelim:

Surface 2 nasıl olacak diyenler için Surface 2 özellikleri arasında Tegra 4 işlemcinin yer aldığını belirtelim. Bunun yanında, Surface 2 içerisinde 4 GB da RAM bulunacak. Surface 2 10.6 inç olan ekranı ile gelecek. Bunun içerisinde Full HD ekran çözünürlüğünün sunulacağını da belirtelim.
Surface 2 özellikleri arasında yer alacak olan dahili hafıza seçeneği iki tane, isterseniz 64; isterseniz de 32 GB dahili hafızayı tercih edebilmeniz mümkün. 10 saat çalışmaya dayanıklı bir pil ile gelecek olan Surface 2 özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi ise Windows 8.1 RT olacak. Tüm bunlara ek olarak Surface 2 özellikleri arasında, USB 3.0 girişinin de bulunduğunu belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.