Surface 2 Nasıl Olacak? İşte Belirlenen Surface 2 Özellikleri

Surface 2 özellikleriBu yazımızda sizlere Surface 2 ile ilgili bilgilerden söz ederek, Surface 2 nasıl olacak sorusunun yanıtları arasında yer alan Surface 2 özelliklerini aktaracağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Eğer siz de Surface 2 ile ilgili bilgi edinmek istiyorsanız, Surface 2 özelliklerini aktarmak için hiç zaman kaybetmeyelim:

Surface 2 nasıl olacak diyenler için Surface 2 özellikleri arasında Tegra 4 işlemcinin yer aldığını belirtelim. Bunun yanında, Surface 2 içerisinde 4 GB da RAM bulunacak. Surface 2 10.6 inç olan ekranı ile gelecek. Bunun içerisinde Full HD ekran çözünürlüğünün sunulacağını da belirtelim.
Surface 2 özellikleri arasında yer alacak olan dahili hafıza seçeneği iki tane, isterseniz 64; isterseniz de 32 GB dahili hafızayı tercih edebilmeniz mümkün. 10 saat çalışmaya dayanıklı bir pil ile gelecek olan Surface 2 özellikleri arasında yer alacak olan işletim sistemi ise Windows 8.1 RT olacak. Tüm bunlara ek olarak Surface 2 özellikleri arasında, USB 3.0 girişinin de bulunduğunu belirtmeyi unutmamalıyız.

Bir önceki yazımız olan Philips Türkiye'nin Belirlemiş Olduğu Kalite Standartları başlıklı makalemizde philips, philips türkiye ve philips yetkili servisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.